Krwawienie z rany po operacji stulejki

dawid1

New member
Witam,
pięć dni temu miałem zabieg usunięcia stulejki. Od początku był obrzęk i żołądź był cały czas przykryty. Oczywiście cały czas starałem się rozciągać ranę, ale nie nadmiernie i nie udawało mi się tak odprowadzić napletka by zszedł całkowicie za żołądź. Wczoraj wypadł mi już jeden szew. W nocy jednak stało się coś dziwnego. Otóż obudził mnie wzwód. Zobaczyłem opatrunek nasiąknięty krwią i brak opuchlizny. Żołądź cały czas odkryty do połowy czego nie było wcześniej. Okazało się po oględzinach, że szwy opuściły się poniżej żołędzia i nie dają się ponownie wsunąć na niego. Obejrzałem go dokładnie i po odsłonięciu prawej strony siknęła mała kropelka krwi i po tym szybko odciągnąłem napletek bo się przestraszyłem. Teraz już boję się ponownie tam zajrzeć. Ogólnie z przodu ciężko odprowadzić i nic nie mogę zobaczyć bo jest jeszcze opuchlizna pod żołędziem . Nie wiem czy teraz tego nie ruszać i czekać aż się to podgoi pod skórą. Wizytę mam dopiero w czwartek. Nie mogę teraz ubrać majtek bo doprowadza mnie to do szału.
 

ehab

Member
Prawdę mówiąc, na podstawie opisu nie potrafię sobie wyobrazić co się dzieje. Jeśli napletek nie uciska żołędzi, nie ma zasinienia, które by wskazywało na brak krążenia nie ma powodów do paniki. A jeśli rana podkrwawia-to dobrze, znaczy, ze żyjesz ;) chyba, ze krwawienie nie ustepuje i "ciurkiem" leci ponad 20 min- wtedy galopkiem do lekarza.
 

dawid1

New member
Nic na szczęście nie krwawi, to tylko chwila strachu. Nic mnie nie uciska, penis nie jest siny, ale wrzucam zdjęcia. Jest co prawda po odciągnięciu siny tak z 2mm przy początku żołędzia z prawej strony
i nic więcej. Swędzi mnie tylko cały czas pod skórą, ale to chyba dobrze. Delikatnie widać leciutko krew na gaziku w miejscu wędzidełka. Na początku żołędzia jest lekkie czerwone przebarwienie. Boję się po prostu tego załupka, bo jak oglądam zdjęcia w internecie to tam widać, że wcale nie można nic napletka nasunąć na żołądź, ale to tylko zdjęcia tak samo nie ma zdjęć w spoczynku jak żołądź jest częściowo przykryty, dlatego nie mam porównania.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry