• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie ?

szymon1

New member
hydrocortisonum jest jednym z bezpieczniejszych sterydow, mozesz stosowac bez obaw pod kontrola lekarza, przepisuja to nawet malym dzieciom na siusuaki. Inna sprawa ze ty chyba masz za krotkie wedzidelko i ta masc raczej nie pomoze, pomaga rozciagnac napletek, z wedzidlem bedzie gorzej. Ale poprubuj, na razie z masicia.
 

KuBuTu

New member
Oj , wczoraj i dziś posmarowałem właśnie okolice wędzidełka i skórę wokół . Mogę mieć z tym problem ?
Dodam że nie smarowałem grubo , nie chciałem przesadzić póki co , a lekarz mówił żebym smarował te okolice "uciskowe" i "bawił się nim z wzwodzie" - w sensie ćwiczył :D
 
Ostatnia edycja:

KuBuTu

New member
Masz rację z tym bo przy ściąganiu czuje opór od właśnie tej strony , a odnośnie smarowania to smaruje tam gdzie trzeba i zsuwam spowrotem skórę ? Robię to dobrze ? Bo mam obawy ... :c
No i jeszcze odczuwam lekkie piczenie , ale to chyba od wchłaniania maści ?
 

szymon1

New member
Postepujesz raczej wlasciwie, za grubo nie smaruj. To pieczenie to do skonsultowania z doktorem, tak samo jak sie zaczerwieni to nie smaruj calego misiaca tylko skonsultuj sie z doktorem. Zobacz jak to bedzie wygladac po tygodniu i idz do doktora niech wyjasni ci te wszystkie watpliwosci ktore masz.
 

Podobne tematy

Do góry