• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie węzidełko? Proszę o pomoc

Styks

New member
Witam, wklejam fotki do oceny. Byłem już u urologa. Lekarz stwierdził, że faktycznie ciągnie trochę w dół ale konieczności zabiegu nie ma. To zależy tylko ode mnie. Stwierdził, iż niektórzy robią to tylko ze względów estetycznych mimo, że nie przeszkadza to we współżyciu. Sam nie wiem czy dawać się ciąć bo potem zostaną jakieś ślady i mogę żałować :mrgreen: Smaruje "maczugę" maścią na krostki i dostałem jeszcze lek, bo mnie od zawsze boli i szczypie w środku, badania moczu w porządku wszystko, ciężko stwierdzić co tam mi dolega, ehh......To mi się trafił egzemplarz :D We wzwodzie troszkę ciężko napletek schodzi a potem jak stoi to sam nie zachodzi, ale chyba stulejki nie mam, może jakaś częściowa ale urolog nic nie wychwycił a mi to w sumie nie przeszkadza

Tutaj fotki w linku

http://voila.pl/uploads/1z3fkoj8m9
 

beatbox

New member
Musisz sam stwierdzić, czy przy odprowadzaniu napletka we wzwodzie odczuwasz ból. Jeśli tak do sprawa oczywista i leć na zabieg migiem. Jeśli nie odczuwasz bólu ani dyskomfortu (szczególnie przy seksie) to nic nie musisz robić :) Grunt to, żeby te sprawy dawały przyjemność a nie były męczarnią .
 

Podobne tematy

Do góry