• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

krótkie wędzidełko?

rampampam35

New member
Dzień dobry
Mam 18 lat, półtora roku temu przeszedłem zabieg częściowego obrzezania( usunięcie stulejki), po zabiegu nie przejmowałem się aż tak wyglądem swojego penisami, przez lepsze samopoczucie ze względu na zażegnanie problemu. Mam pytanie czy coś jest nie tak z moim penisem? Wydaje mi się że mam za krótkie wędzidełko, dodam że gdy ssunę napletek nic mnie nie boli ani nie uwiera, nie mam też problemu z naciągnięciem go ale gdy go nie naciągam wygląda to tak
Nie sprawia mi to dyskomfortu.
Po naciągnięciu wygląda tak
Tutaj jeszcze filmik jak to wygląda
Z góry dziękuję za rady i opinie
 

don_domini00s

Active member
No skoro nie masz problemu ze ściągnięciem napletka, nic Cię wtedy nie boli ani nie uwiera i jak ściągniesz na maksa i nie ciągnie żołędzi w dół to jest ok. Na moje masz trochę mało wewnętrznego zostawione, low and loose chyba masz, ale ekspretem nie jestem ^^ Plus jak przy stosunku nie przeszkadza to tymbardziej jest ok według mnie.
 

rampampam35

New member
No skoro nie masz problemu ze ściągnięciem napletka, nic Cię wtedy nie boli ani nie uwiera i jak ściągniesz na maksa i nie ciągnie żołędzi w dół to jest ok. Na moje masz trochę mało wewnętrznego zostawione, low and loose chyba masz, ale ekspretem nie jestem ^^ Plus jak przy stosunku nie przeszkadza to tymbardziej jest ok według mnie.
W stosunku jeszcze nie próbowałem, także nie mam pojęcia jak się sprawuje. Mam wrażenie tak jak napisałeś że chirurg zostawił mi trochę za mało wewnętrznego, stąd tak to wygląda
 

don_domini00s

Active member
Znaczy no ciecie low ma to do siebie ze malo napletka wewnętrznego zostaje. Moim zdaniem spoko Ci zrobił jesli tak uzgodniliście że tak tniecie. Poza tym jak robią obrzezanie to często gęsto raczej wędzidełko też jest wycinane, ale nie zawsze. Wrzuć zdjęcie jak to od jego strony wygląda we wzwodzie.
 

flader

Active member
Nie wygląda na to, choć nie ma żadnego zdjęcia od strony więdzidełka. Nie uwiera? Nie boli przy erekcji? Nie ciągnie żołędzia w dół? Nie ma zatem problemu. Ładne cięcie, wszystko jest gites.
 

rampampam35

New member
Nie wygląda na to, choć nie ma żadnego zdjęcia od strony więdzidełka. Nie uwiera? Nie boli przy erekcji? Nie ciągnie żołędzia w dół? Nie ma zatem problemu. Ładne cięcie, wszystko jest gites.
Właśnie nie boli ani nie uwiera, ta taka jakby oponka przed żołędziem też nie boli ani nie uwiera. Tutaj zdjęcie od dołu
 

rampampam35

New member
Nie wygląda na to, choć nie ma żadnego zdjęcia od strony więdzidełka. Nie uwiera? Nie boli przy erekcji? Nie ciągnie żołędzia w dół? Nie ma zatem problemu. Ładne cięcie, wszystko jest gites.
Powiedziałbym że wręcz żołądź ciągnie sam do góry a na pewno nic go nie ściąga na dół
 

don_domini00s

Active member
Oponki to Ty nie masz spokojnie, a przynajmniej nie widać. Wędzidełka z resztą tez nie masz, no tak zszyte jest i tyle. Ważne ze sprzęt działa, nie boli i nie uwiera. Cieszyć sie i korzystać 😊
 

rampampam35

New member
Oponki to Ty nie masz spokojnie, a przynajmniej nie widać. Wędzidełka z resztą tez nie masz, no tak zszyte jest i tyle. Ważne ze sprzęt działa, nie boli i nie uwiera. Cieszyć sie i korzystać 😊
Dzięki
Teraz mogę spać spokojnie i być bardziej pewnym siebie, pewnie dlatego koniec mojego małego jest zadarty do góry bo wędzidełko go nie naciąga, zastanawiałem się od tygodnia dlaczego ma taki kształt
 

rampampam35

New member
Wygląda to tak jakby tego więdzidełka tam w ogóle nie było, także na pewno nie jest za krótkie. Wszystko tu jest okej, stary :)
Teraz już wiem że mi je totalnie usunięto. Prawdopodobnie ma też taki kształt ponieważ nie ma tego wędzidełka które normalnie prostowało go. Mogę być bardziej pewny siebie. Dzięki za opinie i uspokojenie
 

Trolo

Well-known member
Masz w taki sposób że tego już nie da się poprawić także wędzidełka nie masz i napletek również niżej się nie zsunie. Prawdopodobnie przez to że miałeś w tym miejscu albo sklejenie albo lekarz tak sobie po prostu to wymyślił jak robił zabieg dołożenie miał innej możliwości.
 

Podobne tematy

Do góry