• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko - robić czy nie?

Ijoijo2137

New member
Witam. Wydaje mi się ze mam troche przykrótkie wędzidełko, i nie wiem czy jest sens ingerować- nigdy nie bolało, ani przy seksie oralnym, ani przy kilkudniowym intensywnym seansie z nimfomanką bez prezerwatywy, jednak z drugiej strony jak jest w 100% nabrzmiały to wędzidełko jest mocno napięte i wyczuwalne - dziewczyna boi się dotykać(ja w sumie jak czasem pomyśle o pęknięciu to też)

Jak oceniacie jego stan? Na zdjęciach nie jest w pełnej gotowości, więc naciąga się jeszcze bardziej, jak puszczę to napletek sam zawsze wraca na żołędzia nawet jak założę prezerwatywę

Jedyne czego się obawiam i co jeszcze powstrzymuje mnie przed operacją to pooperacyjne wzwody i ewentualny ból, jestem mega intensywny seksualnie i nie wyobrażam sobie np miesiąca abstynencji, + jestem napalony 24/h, czy są jakieś leki zatrzymujące wzwody?
 

dandoo

Active member
słuchaj zabiegu się nie bój, 6 tygodni przeżyjesz bez, są gorsze rzeczy w życiu, pytanie czy potrzebujesz zabiegu bo tego z nas nikt Ci nie powie na bazie Twojego tekstu.
 

Trolo

Well-known member
Zasada jest taka, że jeżeli nie boli, nie powoduje dyskomfortu to sie nie pcha w operację. Z taką intensywnością jeżeli coś jest nie tak to od razu są dolegliwości. Najprawdopodobniej już wszystko sie odpowiednio dostosowało i naciągnęło. Zdjęć nie widać, więc nie da sie ocenić.
 

adamek22

Member
Jak wszystko działa, tym bardziej, że spędzasz kilka nocek z nimfomankami, to nawet nie myśl o zabiegu. Czas po zabiegu (min. 4-6 tyg) to jest najgorsze co może być. Nie możesz funkcjonować jak człowiek przez dobre tygodnie, co chwile coś uciska, uwiera, komplikuje. Ja lubiłem seks codziennie lub co dwa dni, a niestety po 2 tygodniach przerwy jest ciężko.
 

Podobne tematy

Do góry