Krótkie wędzidełko? Prośba

Blur

New member
Witam, jestem nowy na forum. Mam do Was prośbe o doradzeniu (przed wizytą lekarską, bo tutaj wielu doświadczonych użytkowników jest) czy mam problem czy też nie. Chodzi mi o fizyczne problemy podczas stosunku itp. A wiec gdy penis jest we wzwodzie napletek do konca się nie zsuwa tylko tak do połowy żołądzia, lecz ręką mogę sciągnąć napletek bez problemu i wtedy żołądź jest na wierzchu. Problem mam taki, że jednak zostaje na penisie fałda skóry i nie mogę jej rozciągnąć bo wtedy wędzidełko ciągnie "główkę" i odczuwam dyskomfort i ciągnie żołądzia w dół. Stosunek jeszcze przede mną lecz problem jest przy nasuwaniu prezerwatywy na penisa. W trakcie jej "rozsuwania" blokuje się na tej fałdzie skóry i trzeba dwoma rękoma ją podnosić naciągać itp.


Zdjecia dla wglądu:
https://imgur.com/a/ychrS
https://imgur.com/a/lgdrv
https://imgur.com/a/tUkBN


Proszę o poradę czy wedzidelko trzeba wydluzyc czy jakis inny zabieg potrzebuje ;/

Dziękuję za wszelką pomoc
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak dla mnie to nic nie potrzebujesz. Na zdjęciach nie widac nic niepokojacego. Wedzidelko nie jest krotkie(dokąd byś chciał by sie rozciągało? Na plecy;)) napletek nie jest ciasny. jak dla mnie wszystko jest ok. Ta falda z przodu wystepuje chyba u prawie kazdego faceta. I nie u wszystkich rozciaga sie idealnie do gladkiego. Z tylu gdzie wedzidelko wszystko rozciaga sie bardzo poprawnie. A to ze zaczyna bolec jak ciągniesz dalej to normalne taka budowa wedzidelka. Naciaga sie na swoj max i dalej zaczyna bolec. Jakby nie bolalo to bys je w koncu zerwal.
 

Michu92

New member
Też mogłem bez problemu sciągnać napletek przed zabiegiem, ale niestety wędzidełko bylo słabe i jak tylko ostrzej poszalałem z dziewczyną uszkadzało się bardzo szybko. Obserwuj jak zachowuje się sprzet podczas seksu i czy przy ostrej zabawie nie pojawia się ból.
 
Do góry
TOPlist