krótkie wędzidełko o przedwczesny wytrysk

crayzol89

New member
Witam,
Czy Waszym zdaniem krótkie wędzidełko może powodować przedwczesny wytrysk?
Rozmawiałem z kilkoma urologami, którzy twierdzą, że krótkie wędzidełko może powodować dyskomfort w czasie seksu ale nie jest przyczyną przedwczesnego wytrysku.
Z problemem przedwczesnego wytrysku borykam się od zawsze. Próbowałem dosłownie wszystkiego m.in. kremy, żele, prezerwatywy znieczulające, leki antydepresyjne, alkohol przed stosunkiem, ćwiczenia itd ale nic nie pomaga. Jeśli miałbym gwarancję, że krótkie wędzidełko wydłuży czas stosunku to poddałbym się temu zabiegowi.
Moje wędzidełko jest minimalnie przykrótkawe.
Czy mieliście podobny problem?
Czy po zabiegu wydłużenia wędzidełka Wasz seks się wydłużył?
Czytałem też i opinie, że po zabiegu seks może być krótszy ze względu na większą wrażliwość.
Proszę o Wasze opinie!!!
 

dobrowolski1

New member
Tez kiedys o tym myslalem ze to moze miec znaczenie... ale to raczej twoj wymysl, wiec problem siedzi w twojej glowie. tez mam (chyba) lekko krotko i problem z przedwczesnym mialem/ mam / różnie to jest ;] pracuje nad tym/ ale na moim przykladzie gdzie mialem seks tak dlugo jak chcialem wielokrotnie, nawet z nowymi partnerkami, jak rowniez seks trwajacy kilka sekund - pozwala mnie utwierdzic w tym ze to nie jest kwestia wedzidelka ;]
 

alfred666

New member
Jeśli rozmawiałeś z kilkoma urologami, to dalsze pytanie o opinię nie ma sensu
Niekoniecznie. "Lekarze" to obecnie nierzadko sprzedawcy leków lub ludzie z klapkami na oczach, którzy poza wyszczekaniem mądrości w ramach swojej specjalizacji niewiele potrafia powiedzieć także nie traktowałbym opinii lekarzy jako wyroczni ostatecznej, bo w zderzeniu z empiryką mogą wyjść ciekawe rzeczy.
 
Do góry
TOPlist