Krótkie wędzidełko a przedwczesny wytrysk.

krzych125

New member
Witam. Niestety problem krótkiego wędzidełka dotyczy i mnie. Planuję w niedalekiej przyszłości poddać się zabiegowi. Chciałbym również poddać się obrzezaniu całkowitemu.
Jakby tego było mało cierpię również na schorzenie przedwczesnego wytrysku.
Dlatego mam pytanie do was: czy krótkie wędzidełko może mieć jakikolwiek wpływ na przedwczesny wytrysk i czy jest szansa że po zabiegu będzie jakaś poprawa?
 

Stuu

New member
Krótkie wedzidelko ma tylko tyle, że nie możesz odprowadzić napletka do końca. Po całkowitym obrzezaniu już nie będziesz miał wcale wedzidełka. Co do przed wczesnego wytrysku, to po obrzezaniu żołądź po jakimś czasie bedzie mniej wrażliwy na bodźce. Co znacznie wydłuży stosunek. Takie jest moje zdanie
 

Juras20

New member
Witam, mam 45 lat i prawdopodobnie trochę za krótkie wędzidełko i za długi napletek. Mam też kilkanaście lat młodszą bardzo atrakcyjną narzeczoną która z przyczyn oczywistych bardzo mnie podnieca. Nie wiem czy to z tego powodu czy z powodu wędzidełka bardzo szybko kończę z czego oboje nie jesteśmy zadowoleni. Gdy na nią niepatrzę jest trochę lepiej ale nie ma już takiej przyjemności. Zacząłem się zastanawiać nad obrzezaniem z czego narzeczona nie jest zadowolona bo wacław będzie w bliznach a po za tym boi się, że na starość mogę mieć problemy ze wzwodem zwłaszcza, że już młody nie jestem... Nie wiem co zrobić, problem jak gdyby się nasilił. Nigdy nie byłem długodystansowcem, ale z pierwszą żoną która nie była tak atrakcyjna mogłem dłużej. Dlatego nie wiem czy problem tkwi w mojej głowie czy wędzidełku. Dodam, że czasami mnie boli gdy jest bardzo sucho.
Będę wdzięczny za opinie zwłaszcza już obrzezanych. Myślę o H&T. Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia: czy żołądż po obrzezaniu staje się tak samo wrażliwa jak trzon czy pozostaje bardziej wrażliwa od trzona?
 

mati12

Active member
Dlaczego myslisz o obrzezaniu ?skoro problem jak opisujesz może tkwic w zbyt krótkim wezidelku? To zrób po konsultacji z lekarzem zabieg wydłużenia wezidełka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Juras20

New member
Jak już wcześniej wspomniałem sam napletek jest za długi, wisi na centymetr może dwa. Po za tym czytałem, że po wydłużaniu problem czasem wraca.
 

Juras20

New member
Bardzo mnie interesuje opinia kogoś kto był obrzezany jako dorosły. Chciałbym zrozumieć jak z wrazliowscią żołędzi. Zakładając np. że w skali 1:10 przed obrzezaniem wrażliwość trzonu penisa to 2 a żołędzi 8 lub 9.
 

Podobne tematy

Do góry