• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

krótkie wędzidełko do oceny

Piotr1992

New member
Moim zdaniem tak. Jak sciagasz skórę do końca we wzwodzie to glowka jest ciagnieta w dol przez wedzidelko? Jesli tak to na napewno wędzidełko krótkie. Najlepiej udaj sie do urologa i dowiesz sie wtedy wszystkiego.
 

grip96

New member
No i załatwiłem to szybko, wykonałem telefon i poszedłem do urologa. Urolog powiedział że skoro napletek schodzi za rowek to nie ma powodów do niepokoju, pokazywałem mu że robi się białe jak mocno sie ściagnie to powiedział że to tak naturalnie sie robi... kazał wypróbować sprzęt i jak ''będzie niedobrze'' to kazał się zgłosić niby na necie ma opinie dobre ale spiera się to z Waszymi ocenami.
 

Piotr1992

New member
Nikt z nas nie jest lekarzem:) U mnie tez napletek schodzil za rowek i jednak wedzidelko bylo za krotkie. Jesli przy sciagnieciu napletka calkowicie widzisz ze glowka jest sciagana w dol to chyba logiczne ze cos to powoduje. Skoro lekarz tak powiedzial i Ci to nie przeszkadza raczej nie ma sensu isc na zabieg.
 

Podobne tematy

Do góry