• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko a infekcje

kaolik98

Well-known member
Witam serdecznie. Mam 22 lata, ostatnio byłem u urologa i stwierdził krótkie wędzidełko. Dodatkowo posiadam pierścień wokół penisa, tak jakby taką obręcz, uwypuklenie wokół, nie wiem jak to opisać. Jak tylko unormuje się sytuacja epidemiologiczna, lekarz powiedział, że trzeba będzie wykonać zabieg. Dodatkowo posiadam zaczerwienioną cewkę moczową, czasami piecze, i czuję momentami ucisk, wrażliwość w kroczu. Czy krótkie wędzidełko może powodować infekcje? Nie mogę całkowicie odprowadzić napletka w zwodzie i mogą gromadzić się tam bakterie? Dodatkowo przy podnieceniu i erekcji problem z pełnym strumieniem moczu. Proszę o odpowiedź.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Skoro nie umiesz zdjąć napletka by sie dobrze umyc to wiesz skad bakterie. Długość wedzidelka nie ma nic do infekcji. Problemy z zsunieciem napletka do codziennej higieny, tak.
 
Białawy pierścień na napletku wywołujący stulejkę to przypuszczalnie liszaj twardzinowy, wywołujący chorobę BXO
ale to tylko przypuszczenie,potrzeba rzetelnej diagnozy lekarza
 

kaolik98

Well-known member
A jeszcze mam pytanie. Bo to co stwierdził lekarz, czyli częściowa stulejka, pierścieniowe przewężenie napletka, niemożność odprowadzenia napletka w trakcie wzwodu, a w stanie spoczynku do rowka zażołędnego, czy stulejka może powodować stany zapalne cewki moczowej i pobolewanie jąder? Czy może to wpływać na przepływ moczu?
 

Podobne tematy

Do góry