• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kontakt do Dr Wiesława Tandela

Pacjęt

Member

Pisz SMS, doktor chyba pracuje w czwartki..
Cześć,
Zdecydowałem się na zabieg definitywnie.
Teraz muszę wybrać Fachowca metodę i styl obrzezania.
Jeśli chodzi o doktora to zastanawiam się nad skalperem dr Wiesława Tandela a staplerem np. u dr Michalskiego.
Co Ty byś polecił?
Czy ta tym forum znajdę efekty ich pracy po całkowitym wygojeniu(są tu zdjęcia ale zaraz po zabiegu.Ciężko z nich stwierdzić jak to będzie wyglądać)
Co do stylu obrzezania to mam kompletny mętlik w głowie.
 

nope

Well-known member
Np efekt tondla po 4 latach.
Tondel ma do wyboru 2 style. WYSOKI&CIASNY(HIGH&TIGHT) i NISKI&CIASNY(LOW&TIGHT). Wybieraj wysoki(high). Wysoki to linia cięcia daleko od żołędzi. Styl wysoki zachowuje więcej wewnętrznego napletka(rozowej skórki) a styl niski wycina w większosci ten wewnętrzny napletek lecz nie w całości. Tondel preferuje niski ale daje wybór. Wiele ludzi twierdzi w tym ja że styl wysoki zachowuje doznania a przy stylu niskim bywa różnie ale tego też nie wiadomo. Ogólnie tondel to fachura i dogada sie z tobą jaki chcesz efekt uzyskać i wszystko z tobą uzgodni. Powodzenia
 

Pacjęt

Member
Np efekt tondla po 4 latach.
Tondel ma do wyboru 2 style. WYSOKI&CIASNY(HIGH&TIGHT) i NISKI&CIASNY(LOW&TIGHT). Wybieraj wysoki(high). Wysoki to linia cięcia daleko od żołędzi. Styl wysoki zachowuje więcej wewnętrznego napletka(rozowej skórki) a styl niski wycina w większosci ten wewnętrzny napletek lecz nie w całości. Tondel preferuje niski ale daje wybór. Wiele ludzi twierdzi w tym ja że styl wysoki zachowuje doznania a przy stylu niskim bywa różnie ale tego też nie wiadomo. Ogólnie tondel to fachura i dogada sie z tobą jaki chcesz efekt uzyskać i wszystko z tobą uzgodni. Powodzenia
Dzięki za info.

Co myślisz o metodzie z użyciem Staplera?
Czy można gdzieś zobaczyć efekty po roku i więcej?
 

nope

Well-known member
Dokładnie. Stapler - równa linia i z reguły ładna blizna. Lecz przy staplerze z tego co slyszalem nie ma zbytnio wyboru stylu. Jak wyjdzie tak wyjdzie. Może wyjsc obrzezanie calkowite a moze częściowe. Tak samo nie da sie dokładnie określić jak daleko linia cięcia będzie od żołędzia czyli czy będzie wysoko czy nisko. Generalnie obstawiam ze ktora metode bys wybral to będziesz zadowolony. Grunt to sprawdzony lekarz po ktorym zobaczysz najlepiej jakies jego efekty. Grunt to nie isc w ciemno.
 

Piter7710

New member
Cześć.mam problem z kontaktem do dr.Tondela nie mogę w żaden sposób się skontaktować.ani przez SMS (wysłałem) brak odp. ani też przez tel. Dzwoniłem.nagrałem mu się na pocztę i cisza.jedynie co za pierwszym razem gdy napisałem na maila to odpisał.poradzicie
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Jak wyżej, może mieć wolne, L4 itd. A telefon, który podał przecież nie jest jego prywatnym, lecz służbowym i leży teraz pewnie w szufladzie.
Bo wiem, że odpowiadał bardzo szybko - tego samego dnia.
 

Kolargol

New member
Witajcie. Poszukuję kontaktu telefonicznego do doktora. Na gajowej przyjmuje bardzo rzadko a chciałem się umówić bezpośrednio na zabieg. Czy ktoś z was się może podzielic?
 

MatkaSyna

New member
Witam. Jestem mamą 16 latka. Syn ma problem z krótkim wędzidełkiem i napletek w wzwodzie robi mu lekko uciskający pierścień pod żołędziem. Niby nic go to nie boli, ale z wyglądem już ma problem. Krótkie wędzidełko zagina mu lekko w dół penisa.
Szkoda mi młodego, bo naczytał się o nieudanych zabiegach i chodzi jak zbity pies 😔
Ja znowu naczytałam się o obrzezaniach, że czułość członka maleje z czasem i by mieć intensywne doznania mężczyźni obrzezani potrzebują intensywniejszego seksu. No nie chce by zajeżdżał kobiety, by nie myślały o nim, że jakiś niewyżyty jest 😔

Syn wyszukał informacje o dr Tondlu i chcemy się do niego udać.
Nie wiecie ile teraz kosztuje u niego zabieg?
 

MarcinBbb

Member
Wydaje mi się ze dr Tondel może odmówić zabiegu na 16 latku , chyba osoby niepełnoletnie zawsze maja zabieg pod pełna narkoza a dr Tondel robi na znieczuleniu miejscowym .
Najlepiej napisać SMS z zapytaniem .
Numer telefonu do dr. Tondel +48 501403399, czasami odpisuje dopiero po kilku dniach .
 

Zib33

Active member
Jedynym powodem, by stosować narkozę jest wola pacjenta albo widzimisię lekarza. Cały muzułmański świat robi obecnie obrzezania dzieciom w miejscowym (poza rzeźnikami, którzy robią na żywca).
Jak się naczytałaś o obrzezaniach, które zabierają doznania, to wejdź również na strony zwolenników tego zabiegu, gdzie dowiesz się jak stosunek się poprawia, doznania kobiety są lepsze a ryzyko chorób wenerycznych spada. A prawda jest gdzieś pośrodku, że wcale nie ma to takiego wielkie znaczenia - dopóki sobie nie wmówimy, że ma.

Jeśli syn ma krótkie wędzidełko, to może ono też powodować "techniczną" stulejkę. Być może samo przecięcie wędzidła załatwi oba problemy. Zdecydowanie wybierzcie się do lekarza.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Kontakt Dr Tondel Poznan Obrzezanie 1

Podobne tematy

Do góry