• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kontakt do Dr Wiesława Tandela

"ryzyko chorób wenerycznych spada" - ten argument to taka żenada, że wstyd go przytaczać. Proponuję zrobić dokładniejsze rozponanie wśród dostępnych w internecie materiałów i okazuje się, że źródłem tego stwierdzenia jest super-wiarygodne badanie z... Afryki.
 

MatkaSyna

New member
Wydaje mi się ze dr Tondel może odmówić zabiegu na 16 latku , chyba osoby niepełnoletnie zawsze maja zabieg pod pełna narkoza a dr Tondel robi na znieczuleniu miejscowym .
Najlepiej napisać SMS z zapytaniem .
Numer telefonu do dr. Tondel +48 501403399, czasami odpisuje dopiero po kilku dniach .
Mamy umówioną wizytę na 22 czerwca. Dwa razy pisałam, że to 16 latek i doktor nic nie mówił. Syn z góry obstaje za pełną narkozą. Wszystkiego jednak dowiem się na miejscu.
Koszty na tę chwilę to 1500 zł - 2100 zł. Zależy czy będzie korekta czy obrzezanie.

Co do odzewu lekarza to czekałam tydzień,bo odpisał by kontaktować się po majówce. Potem sam oddzwonił. Bardzo miły doktor .
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Kontakt Dr Tondel Poznan Obrzezanie 1

Podobne tematy

Do góry