Kolejny zabieg, znów się nie udało

precz_od_slonc

New member
W październiku zeszłego roku miałem zabieg obrzezania całkowitego u dr Drabiny, wtedy też zostało mi podcięte, celem wydluzenia, wędzidełko, a własciwie cos co z niego zostało. Odbyło się to bez mojej wiedzy, nie ustalaliśmy tego z lekarzem.

Zrosło się źle. Powstała blizna, tylko się skróciło, ciągnęło mnie przy erekcji. Lekarz wykonał laserową korektę - było jeszcze gorzej.

Powstała przyrostowa, twarda blizna, bardzo czuła i sprawiająca ból.

Blisko 3 tygodnie temu miałem kolejny zabieg, tym razem u innego lekarza. Chodziło o wydłużenie skóry w miejscu wędzidełka oraz usunięcie bolesnej blizny.
Niestety, po tygodniu główny szew wypadł i miejsce największej rany się rozeszło. Konsultowałem się z lekarzem, mówił, żeby zostawić.
Na wizycie kontrolnej powiedział, że pierwotnie chodziło o to, żeby szycie w tym miejscu było precyzyjne - nie udało się, robi się nowa duża blizna. Dał Dermatix Ultra (150 zł za 15 g...).

Moim zdaniem dalej jest za krótko, przy erekcji ciągnie, a rana jest... daleko jej do zagojenia. Czy widzieliście coś podobnego? Szczerze wszystkiego mi się odechciewa i rozważam życie w celibacie, na lekarzy nie mam już sił.

Zdjęcia:
Przed zabiegiem:
https://imgur.com/6hlptxr
Po zabiegu:
https://imgur.com/DFVobQO
Dzisiaj:
https://imgur.com/undefined
 

user842

Member
Na oko wygląda jakby było wszystko w porządku.
3 tygodnie to dość krótki okres od zabiegu, myślę, że pełny proces gojenia trwa dłużej, przy tak krótkim czasie od zabiegu raczej nie dziwiłbym się, że możesz odczuwać ból.

Poza tym, czy żaden lekarz nie proponował Ci maści sterydowej (na receptę)? Mi lekarz przepisał na blizny przerostowe Clobederm, który zauważalnie zwiększył ich elastyczność.
 

Mario1986

New member
Czasami mam wrażenie że niektórzy na siłę poprawiają. A na pierwszym zdjęciu super sprzęt. A mimo to poprawiony. To służy nie do patrzenia i oglądania tylko używania. A ważne by było przyjemnie.
 
Do góry
TOPlist