• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

kamilops

Active member
Ja za to z wzwodami miałem tylko problem taki że budziłem się przez 2 dni, przekrecalem się na drugi bok i szedłem spać dalej :p

Wiadomo, pojedyncze przypadki zawsze się zdarzają, ale dziennie jest wykonywanych masę obrzezan i ludzie dopiero piszą w internecie gdy jest problem.

Im więcej się naczytasz tym gorzej dla ciebie, to dobrze znać temat ale możesz wpaść w paranoję. Ja też myślałem że rośnie mi ta słynna oponka, a to tylko mała fałda skóry którą mam do dziś. Także się bałem że nie mogę dojść, pierwszy raz taki średni chyba ze strachu że sprzęt nie działa, ale potem już luksus.

Trzeba sobie poukładać w głowie ;)
 
  • Like
Reactions: AGv

MKD

Active member
X osob mialo prob;emy ze wzwodem po cieciu LOW. Tracili czulosc zoledzi, brak wedzidelka + brak napletka wewnetrznego. Swiaodmosc, ze przyjemnosc bedzie niska/zadna albo nie dojda to i erekcja slaba/brak ale to rzadkosc.

Ja mam high tight od pol roku i jestem zadowolony
 

latek777

Active member
X osob mialo prob;emy ze wzwodem po cieciu LOW. Tracili czulosc zoledzi, brak wedzidelka + brak napletka wewnetrznego. Swiaodmosc, ze przyjemnosc bedzie niska/zadna albo nie dojda to i erekcja slaba/brak ale to rzadkosc.

Ja mam high tight od pol roku i jestem zadowolony
ok no a jak z tego potem wyjść? erekcja już nie wróci?
 

latek777

Active member
Ale z czego wyjsc? Nie nastawiaj sobie lba na takie rzeczy. U mnie sie nic doslownie nic nir zmienilo ze wzwodami po obrzezaniu
wyjśc z problemów z erekcją,albo penis zmniejsza swój rozmiar bo jakoś skóra z jaj ciągnie, takie opinie są na necie ludzie przecież nie wymyślają
 

Babi

New member
cały czas nie mogę się zdecydować, mam stulejkę niepełną, da się funkcjonować sprzęt działa, ale trochę obciach, z drugiej strony czytam i widze te fotki sprzętów po zabiegu to mi się odechciewa
jak sprzęt działa i da się funkcjonować to nie tnij , jak jest trochę ciasno to potrenuj napletek, może się uda 😉
Ja z doswiadczenia wiem, ze nocne wzwody bez tabletek typu ketonal to masakra ;)

sam poszedlem na calkowite bo czesciowe raz ze niesie ryzyko nawrotu a dwa ze jest zabiegiem trudniejszym do wykonania niz calkowite.

wazne zostawic sobie blaszke wewnetrzna zeby pozniej nie bylo jaj ze wam nawet nie stanie
No wlasnie ja nie mam takiego problemu z nocnymi wzwodami , są dokuczliwe ale bez przeciwbólowych tez moge na spokojnie wytrzymać , nie wiem czym to
idzie
chociaż musze przyznać ze jest dość mocna opuchlizna.
mimo ze nie boli to jutro przedzwonię do doktora (po zabiegu dostałem numer prywatny) i popytam co i jak.
koniec końców , nie ma czego się bac panowie, jak macie problem to go rozwiążcie a nie zamiatajcie pod dywan , szczególnie że mamy doskonałych specjalistów w Polsce.
zadzwoniłem do dr. drabiny (odebral o 20 wiec mega props) bo balem się ze mam załupek, ale wytłumaczył jak to ma wyglądać w takim odstępie od zabiegu, i okazuje się ze wszystko w normie , mam opuchliznę nad cieciem i nie mogę ściągnąć napletka na żołądź , ale powiedział ze to normalne i ze dobrze ze tak jest bo wzwody rozciągają mi bliznę na linii ciecia i jest dużo mniejsze ryzyko ze stulejka powróci , a ze jak opuchlizna zejdzie to napletek sam sie zsunie na żołądź.
 

nope

Well-known member
wyjśc z problemów z erekcją,albo penis zmniejsza swój rozmiar bo jakoś skóra z jaj ciągnie, takie opinie są na necie ludzie przecież nie wymyślają
Nawet jezeli Ci bedzie ciaglo skóre z jaj to, to sie z czasem unormuje. Z takim podejsciem nie załatwisz problemu xd
 

kamilops

Active member
u mnie też na początku było czuć że skóra ciągnie jądra przy wzwodzie, ale tak samo jak skóra na brzuchu sie pod wpływem tłuszczu rozchodzi/rozciaga w odpowiednich miejscach, tak na dole tez :)
 
  • Like
Reactions: AGv

ToJa83

Member
X osob mialo prob;emy ze wzwodem po cieciu LOW. Tracili czulosc zoledzi, brak wedzidelka + brak napletka wewnetrznego. Swiaodmosc, ze przyjemnosc bedzie niska/zadna albo nie dojda to i erekcja slaba/brak ale to rzadkosc.

Ja mam high tight od pol roku i jestem zadowolony
To ja mam znowu po całkowitym znacznie mocniejsze doznania niż przed (plastyka 19 lat temu w wieku 18 lat - problem wrócił i trzeba było na coś się zdecydować). Jest znacznie większa przyjemność z seksu, jak i z "brzydkimi zabawami z samym sobą".
 

MKD

Active member
To ja mam znowu po całkowitym znacznie mocniejsze doznania niż przed (plastyka 19 lat temu w wieku 18 lat - problem wrócił i trzeba było na coś się zdecydować). Jest znacznie większa przyjemność z seksu, jak i z "brzydkimi zabawami z samym sobą".
W moim przypadku rowniez jednak zdarzaly sie przypadki gdzie ludzie narzekali na brak przyjemnosci
 

Babi

New member
powiem wam ze zaczynam się przejmować czy nie jest przypadkiem zbyt ciasno mimo obrzezania , linia szwow jest węższa niz zalądz , widac to szczegolnie podczas jakiejś delikatnej erekcji, a bynajmniej mi się tak wydaje.
 

kamilops

Active member
im dłuzej był w wzwodzie tym skóra sie bardziej przyzwyczajała i rozciągała, pewnie po ok miesiącu zapomniałem o ciągnieciu :)
 

Pacjęt

Member
jak sprzęt działa i da się funkcjonować to nie tnij , jak jest trochę ciasno to potrenuj napletek, może się uda 😉

No wlasnie ja nie mam takiego problemu z nocnymi wzwodami , są dokuczliwe ale bez przeciwbólowych tez moge na spokojnie wytrzymać , nie wiem czym to
idzie

zadzwoniłem do dr. drabiny (odebral o 20 wiec mega props) bo balem się ze mam załupek, ale wytłumaczył jak to ma wyglądać w takim odstępie od zabiegu, i okazuje się ze wszystko w normie , mam opuchliznę nad cieciem i nie mogę ściągnąć napletka na żołądź , ale powiedział ze to normalne i ze dobrze ze tak jest bo wzwody rozciągają mi bliznę na linii ciecia i jest dużo mniejsze ryzyko ze stulejka powróci , a ze jak opuchlizna zejdzie to napletek sam sie zsunie na żołądź.
Jak oceniasz zabieg i Dr Drabinę po kilku miesiącach?
 

Janusz.Rozanski

New member
witam, mam 22 lata i w końcu zdecydowałem się coś zrobić ze swoją stulejką.

Mam zamiar robić operacje w Krakowie (100km ode mnie) i tu pojawia się pytanie: u kogo? jaką operacje ?

przeszukałem forum i z Krakowa najlepsze opinie i wpisy mają (Jacek Drabina, Leszek Michalski, Mirosław fortuna) wiec ciężko wybrać. sam jestem skłonny zeby iść do dr. drabiny ponieważ ma najwiecej wpisów.
wy jakie macie zdanie na temat powyżej wymienionych lekarzy ? cena nie gra roli

zależy mi na tym wygladzie wiec wchodzi w grę obrzezanie czesciowe lub plastyka napletka (nie rozumie na jakiej zasadzie jest ona wykonywana dokładnie), chce żeby żołądź byl jak najbardziej zakryty podczas bez erekcji, po konsultacji online u doktora Michalskiego zostało mi zaproponowane obrzezanie staplerem, można uzyskać obrzezanie częściowe za pomocą staplera ? wy kogo byscie wybrali w mojej sytuacji ? po jakim czasie mogę wrócić do pracy (programista) ?
Tylko nie obrzezanie
 
Do góry