• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Babi

New member
Też mam jutro zabieg u dr Drabiny, prawdopodobnie będzie to plastyka i chyba coś z wędzidełkiem pasuje zrobić, jakieś rady żeby dzisiaj i jutro nie zwariować ze stresu?
ja to mialem zero stresu , dr ze mna rozmawiał , czulem sie jak bym u niego był na kawie a nie na zabiegu , jedyny moment stresu to jak już leżałem ale jedno ukłucie z znieczuleniem i jest spokój i można zacząć sobie z doktorem rozmawiać , co do bulu to nic po operacji spokojnie wróciłem do domu 100km i w sumie teraz tez nie czuje zadnego bulu jedynie delikatną nadwrazliwosc , idzie się przyzwyczaić 😋
 

nope

Well-known member
Przyznam wam szczerze ze z perspektywy czasu zabieg to jest pikuś. Wariowanie sie zaczyna 2-3 tyg po czy wszystko goi sie w porządku :D
 

koko123

New member
ja to mialem zero stresu , dr ze mna rozmawiał , czulem sie jak bym u niego był na kawie a nie na zabiegu , jedyny moment stresu to jak już leżałem ale jedno ukłucie z znieczuleniem i jest spokój i można zacząć sobie z doktorem rozmawiać , co do bulu to nic po operacji spokojnie wróciłem do domu 100km i w sumie teraz tez nie czuje zadnego bulu jedynie delikatną nadwrazliwosc , idzie się przyzwyczaić 😋
A ile płaciłeś za zabieg? Bo oprócz wędzidełka miałeś plastykę czy coś innego?
 

latek777

Active member
Dwie nazwy. Tutaj sie mowi albo częsciowe albo całkowite xD czyli albo luźne albo ciasne :D a o linii cięcia generalnie dużo lekarzy zapomina dlatego trzeba walczyć o to i tłumaczyć jak daleko ma być linia cięcia od żołędzia.
czy po obrzezaniu częśćiowym stulejka może powrócić?
 

nope

Well-known member
Jakaś tam szansa jest ale nie wiem czy duza xd dla mnie wgl obrzezanie czesciowe nie wchodzi w gre. Albo calkowite albo plastyka uważam
 

nope

Well-known member
Zależy od człowieka, penisa czy rosnie bardzo w wzwodzie a bardzo maleje w spoczynku i zależy ile zwężonej skóry jest do wycięcia. Może być tka ze bedzie zakrywać cały żołądź, może połowe a może tylko 1/4 żołędzia. Przynajmniej tak mi doktor tlumaczyl. Ja wybrałem całkowite.
 

latek777

Active member
Zależy od człowieka, penisa czy rosnie bardzo w wzwodzie a bardzo maleje w spoczynku i zależy ile zwężonej skóry jest do wycięcia. Może być tka ze bedzie zakrywać cały żołądź, może połowe a może tylko 1/4 żołędzia. Przynajmniej tak mi doktor tlumaczyl. Ja wybrałem całkowite.
czemu w Twoim przypadku częściowe odpada?
 

nope

Well-known member
Nie odpadało ale po prostu nie przemawia to do mnie. Nie chcialem miec troche zoledzi przykrytej , pozatym balem sie ze moze wytnie za malo tej skóry zwężonej i problem będzie dalej. Widziałem takie fotki tutaj na forum. Mam calkowite, grzyb caly czas odslonięty i jest git. Moim zdaniem.lepiej wygląda i jest estetyczniej. Wybor powinien nalezec do Ciebie i nie sugerować sie tutaj forum. Jedna zasada jakikolwiek zabieg bys tam nie miał. Musi to robić dobry fachowiec bo rzeczy do zjebania jest dużo a z pozoru to jest prosty zabieg.
 

Babi

New member
A ile płaciłeś za zabieg? Bo oprócz wędzidełka miałeś plastykę czy coś innego?
1300 zl , mialem wezidelko i obrzezanie częściowe
przy częściowym obrzezaniu w stanie spoczynku żołądź jest częściowo zakryta?
Zależy od penisa, czasami jest nadmiar napletka i po zabiegu dalej zostaje dużo skory wiec napletek może być zasłoniety , a czasami piersien zwezonej skory znajduje sie tak nisko ze jedyna opcja to całkowite obrzezanie.

ogolnie to nie ma co sie nastawiac na styl obrzezania bo to wychodzi w trakcie zabiegu, oczywiście możesz powiedzieć preferencje ale jak sie nie da to nic nie zrobisz i trzeba ciąc całość.
w moim pzypadku (mialem tez krótkie wezidelko) do póki dr nie nacią mi wezidelka to nie potrafił powiedzieć jakie obrzezanie Brdzie konieczne.
 

Babi

New member
Przyznam wam szczerze ze z perspektywy czasu zabieg to jest pikuś. Wariowanie sie zaczyna 2-3 tyg po czy wszystko goi sie w porządku :D
no ja akurat w tym przypadku tez nie narzekam, pierwszy dzień był
taki sobie ale to przez nadwrazliwosc, ale teraz jest 3 dzień i tylko nocne wzwody i mycie delikatnie bolą , ale nic czego by się nie dało wytrzymać, co do samego opatrunku to doktor kazał dać gazik od gory i gazik od dolu i to do majtek z penisem w gore , ale zauważyłem ze jest o wiele wiele wygodniej jak zawiniłem te gaziki do okola penisa bandażem, tak zeby sie tam wszystko kupy trzymało a nie latało po majtkach i tarło o nadwrażliwy żołądź.
 

Babi

New member
no ja akurat w tym przypadku tez nie narzekam, pierwszy dzień był
taki sobie ale to przez nadwrazliwosc, ale teraz jest 3 dzień i tylko nocne wzwody i mycie delikatnie bolą , ale nic czego by się nie dało wytrzymać, co do samego opatrunku to doktor kazał dać gazik od gory i gazik od dolu i to do majtek z penisem w gore , ale zauważyłem ze jest o wiele wiele wygodniej jak zawiniłem te gaziki do okola penisa bandażem, tak zeby sie tam wszystko kupy trzymało a nie latało po majtkach i tarło o nadwrażliwy żołądź.
chociaż musze przyznać ze jest dość mocna opuchlizna.
mimo ze nie boli to jutro przedzwonię do doktora (po zabiegu dostałem numer prywatny) i popytam co i jak.
koniec końców , nie ma czego się bac panowie, jak macie problem to go rozwiążcie a nie zamiatajcie pod dywan , szczególnie że mamy doskonałych specjalistów w Polsce.
 

MKD

Active member
Ja z doswiadczenia wiem, ze nocne wzwody bez tabletek typu ketonal to masakra ;)

sam poszedlem na calkowite bo czesciowe raz ze niesie ryzyko nawrotu a dwa ze jest zabiegiem trudniejszym do wykonania niz calkowite.

wazne zostawic sobie blaszke wewnetrzna zeby pozniej nie bylo jaj ze wam nawet nie stanie
 

latek777

Active member
Ja z doswiadczenia wiem, ze nocne wzwody bez tabletek typu ketonal to masakra ;)

sam poszedlem na calkowite bo czesciowe raz ze niesie ryzyko nawrotu a dwa ze jest zabiegiem trudniejszym do wykonania niz calkowite.

wazne zostawic sobie blaszke wewnetrzna zeby pozniej nie bylo jaj ze wam nawet nie stanie
jest taka opcja, ze będa problemy zw wzwodem?
 

wacie

Active member
Wzwód siedzi w głowie.
Nie powinno być z nim problemów chyba że masz "defekt" typowo medyczny.
 

latek777

Active member
Wzwód siedzi w głowie.
Nie powinno być z nim problemów chyba że masz "defekt" typowo medyczny.
cały czas nie mogę się zdecydować, mam stulejkę niepełną, da się funkcjonować sprzęt działa, ale trochę obciach, z drugiej strony czytam i widze te fotki sprzętów po zabiegu to mi się odechciewa
 
Do góry