• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka pytań odnośnie zabiegu

marcelek

New member
Witam na forum, niestety sprowadza mnie tutaj to co wszystkich czyli stulejka... w dodatku całkowita mam 24 lata i w końcu chcę coś z tym zrobić bo seks ma byc przyjemny a nie się bać ciągle o sprzęt no i higiena. W dodatku szybko dochodzę ale jestem przekonany że jest to spowodowane bardzo krótkim węzidełkiem bo w tym miejscu odczuwam najmocniej i nawet za dużo, czuję jak by skóra ciągła za sobą węzidełko i nie dotykając go odczuwam tam przyjemność. Wiadomo że to wróżenie z fusów ale zabieg może te doznania zniwelować? Zastanawiam się nad low&loose z usuniętym węzidełkiem bo chcę żeby tam było luźno. Wypowie się ktoś kto takowe robił? Martwię się jeszcze całym przejściem zabiegu bo jestem słaby na takie widoki oraz sam zabieg, można bez problemu go zrobić w znieczuleniu ogólnym? Po jakim czasie można wrócić do pracy fizycznej? Plastyki raczej nie opłaca mi się robić ponieważ mam całkowitą, napletek nawet w spoczynku nie schodzi oraz jak dłuższy czas stoi na baczność odczuwam ból w okolicach węzidełka więc pewnie jest ono za krótkie. Polecacie jakiegoś chirurga z opolskiego/dolnośląskiego?
 

marcelek

New member
Byłem dzisiaj u lekarza i co dziwne u mnie zabieg nie jest potrzebny bo ściągnął mi napletek na chama i mówił że pozlepiany był i tyle, zobaczymy jak to w domu będzie wyglądać
 

Trolo

Well-known member
To super skoro się tak skończyło. Teraz tylko ćwiczyć w domu i zobaczysz jak bedzie we wzwodzie.
 

marcelek

New member
No właśnie cieszyłem się, tylko teraz juz nie bardzo bo sam dalej nie mogę ściągnąć bo się boję że coś tam sobie zerwę no ale lekarz mi ściągnął i mówił że uleczony heh także nie wiem muszę próbować, ale widzę że taki pierścień jest :/
 

marcelek

New member
Sory za pisanie postu pod postem ale nie chce zaczynać nowego wątku. Byłem prywatnie u lekarza no i niestety muszę iść na zabieg. Pani dr proponowała także sterydową maść żeby rozciągnąć skórę lecz wg niej w moim przypadku nic to nie da. Myślałem że uniknę zabiegu bo już się sytuacja poprawiła, w spoczynku napletek ściągam normalnie , w takim delikatnym wzwodzie też lecz w obu przypadkach czuć jak ciśnie tam ten pierścień ale we wzwodzie nie ma szans. Może się ktoś wypowiedzieć co jest dłuższy czas po zabiegu częściowego albo całkowitego obrzezania? Dużo czytam ale sam nie wiem na co się zdecydować. Z jednej strony wolę częściowe bo zostanie mi trochę skóry ale są większe szanse oponki i trzeba ćwiczyć po zabiegu a wiadomo bedzie boleć a całkowite to z tego co wyczytałem można dłużej tylko odrazu duza nadwrażliwość no i jak z czuciem po dłuższym czasie ? Nie będzie efektu jak bym miał drewnianego kija? :D Teraz wacek jest mega czuły ale staram się go przyzwyczajać do dotyku
 

Podobne tematy

Do góry