• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka problemów z seksem i pytanie o rozmiar penisa + zdjęcia

MKD

Active member
Ktos ma 12 to mu malo, nastepny ma 15 i mu malo, kolejny 18 ale chcialby 20 a i ten co ma 20 chcialby np 23.

tak to dziala. Chodzilo tutaj o to, ze te tabletki nie dzialajs bo gdyby dzialaly to dawno bysmy je brali
 

latek777

Active member
MKD ok, ale ja dalej dopisze, ze sukces z kobietami to w 99% sprawa wyglądu - pomijam sytuacje gdzie facet jest sponsorem....
 

MKD

Active member
I to max 60-70 bo serio kazdy jak sie wezmie za siebie bardziej lub mniej to sobie kogos znajdzie.

najgorzej ze no coz znowu wszystko spada na nas i to my „powinnismy” zagadac a wielu z nas obawia sie odrzucenia albo wstydzi.

w sumie ja jeszcze powiedzmy 7-8 lat temu uroda nie grzeszylem a znalezienie panny to nie byl zaden problem… serio laski mozna poderwac
 
Ja szczerze już się poddałem. Mam gdzieś że będę prawiczkiem mentalnie do końca życia (divy imho się nie liczą i nadal się czuję prawiczkiem), a na starość trzepał kapucyna przy kominku.
 

kacp

New member
Ile trzeba to brać aby był jakiś efekt? I na czym niby polega to powiększanie ? Czy są tam jakieś składniki co zwiększają czy co.... I czy efekt jest stały?
 
Ja szczerze jednak nie wierzę w te tabletki jakieś, pompki, ćwiczenia itd. Moim zdaniem rozmiar penisa to nic innego jak sprawa czysto genetyczna.
 

umberto

Member
Akceptacja! Zaakceptuj siebie, to zmieni Twoje życie. Poza tym to nie długość a obwód liczy się dla kobiet. Jeżeli już musisz decydować się na jakies rozwiązanie to zacznij od mniej drastycznych metod. Tak jak już ktoś wspomniał, zacznij od ćwiczeń lub pompki, a w ostateczności jakieś tabletki. Ja zrezygnowałbym z operacji na Twoim miejscu. Kobieta, która nie akceptuje Cię takim jakim jesteś, nie zasługuje by z Tobą być. Ty wybierasz!
 

Podobne tematy

Do góry