• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka problemów z seksem i pytanie o rozmiar penisa + zdjęcia

samlukier

Member
90% nic nie warta, a pozostałe 10 to pewnie qrwy, które jako jedyne rozkładają przed Tobą nogi bo im płacisz. Działasz coś w kierunku tego szpitala? Bo jak nie masz hajsu to zrób zrzutkę to coś się dorzucę. Pewnie nie tylko ja z tego forum...
 

latek777

Active member
Moim zdaniem problem jest taki, że częśc mężczyzn zwyczajnie nie potrafi poradzić sobie z tym, że kobiety oceniają nas tak samo jak my je - czyli wyberają przede wszystkim po wyglądzie, stąd ta frustracja, prawda nas wyzwoli panowie - chcesz ładną wysoka kobietę? sam taki bądź:)
 
@samlukier zaimponowałeś mi, ale co do tych 10% to no nie ukrywam trochę prawda jedna moja diva możesz wierzyć lub nie była naprawdę spoko kobietą, a seks jaki z nią miałem długo utkwił mi w pamięci. Ale też te 10% to nie pustaki tylko naprawdę wartościowe laski co zajmują się gospodarstwem domowym, mają ambicje, są ciekawe, a nie że jedyne co w nich jest ciekawego to ciało i uroda.
@latek777 Mówiłem Ci już stary albo komuś innemu faceci też mają gadzi mózg, ale to panie są bardziej wybredne z pewnych powodów np. jak ma parcie na dzieciaka i urodzi to potem chce dobrobyt, bezpieczeństwo itd inna sprawa chce też podnieść swój status i nie chce by znajomi patrzyli, że jest w związku z byle pionkiem. Facet tak nie patrzy, facet może zwracać uwagę też na to czy ma ambicje, ale większość facetów patrzy czy kobieta jest zdatna aparycyjnie i czy coś sobą reprezentuje trochę i tyle. Są też faceci co są w stanie pokochać za samo istnienie. Podsumowując kobiety są hipergamiczne, a my faceci hipogamiczni.
 

latek777

Active member
ja bym podsumował inaczej - faceci są głupi, to, że niektózy mężczyźnie nie maja wymagań i biorą na zasadzie : żeby tylko była to potem mnie nie dziwią ci wszyscy frustraci na forach co narzekąją jak to sa z kobiet potwory, widziały gały co brały, jeszcze raz napiszę - jak ktoś chce atrakcyjną i bogatą kobietę to niech sam taki będzie
 
@samlukier Jutro mam wizytę u psychologa w tym samym miejscu gdzie mam psychologa mam psychiatrę po prostu to takie centrum zdrowia psychicznego i szpital psychiatryczny w jednym. Popytam, a pani psycholog powiem o moich problemach i nie będę skryty.
@latek777 Można i tak. No prawda, ale wiesz błędem też jest celowanie w kobiety o większym smv (smv = wygląd, kasa, pozycja) niż mamy my sami wtedy śmiem powiedzieć masz 100% że nie wypali.
 
@samlukier Muszę to dobrze przemyśleć. Tak jak mówię mam wizytę jutro u pani psycholog. Mam powody ku temu, że no mam opory jak raz dzwoniłem i mnie wzięli do szpitala do innego miasta to moja mama płakała, a babcia aż przyjechała do nas z wioski do miasta.
 

MKD

Active member
A jednak mowi sie, ze facet musi wszystko umiec, musi wiecej zarabiac, musi wiedziec co robic w kazdej sytuacji.
Nie zapominajmy, ze kobiety sa bardziej emocjonalne. One chca poczucia bezpieczenstwa, faceta, na ktorego moga liczyc.

tak, wyglad fizyczny jest wazny ale kobiete da sie zdobyc na inne sposoby i nie dlatego bo jest glupia tylko dlatego, ze mozna jej zaoferowac cos czego potrzebuje.

nie zmienia to faktu, ze bez pociagu fizycznego zycie seksualne mogloby byc slabe xd
 

latek777

Active member
MKD bez pociągu nie ma szans na cokolwiek, to po pierwsze a po drugie to faceci tak przyzwyczaili kobiety -od nas się wymaga, ale my już nie możemy? czysta głupota , ale świata nie zmienisz
 
@latek777 Nazywajmy rzeczy po imieniu po prostu my faceci jak jeszcze byliśmy nieświadomi natury pań daliśmy się zeszmacić narastająca hipergamia i ginocentryczny kraj w jakim żyjemy to tego efekt. Pozdrawiam dobrej nocy idę spać, bo nie mam sił.
 

kaloryfer!

Active member
A jednak mowi sie, ze facet musi wszystko umiec, musi wiecej zarabiac, musi wiedziec co robic w kazdej sytuacji.
Nie zapominajmy, ze kobiety sa bardziej emocjonalne. One chca poczucia bezpieczenstwa, faceta, na ktorego moga liczyc.

tak, wyglad fizyczny jest wazny ale kobiete da sie zdobyc na inne sposoby i nie dlatego bo jest glupia tylko dlatego, ze mozna jej zaoferowac cos czego potrzebuje.

nie zmienia to faktu, ze bez pociagu fizycznego zycie seksualne mogloby byc slabe xd
O, tutaj się zgadzam.
 

latek777

Active member
ja myślę, że zwyczajnie niektorym facetoom ciężko przełknąc to, że fizycznie się kobietom nie podobają
kobiety bardziej zwracają uwagę na to jak facet wygląda, mężczyzna częściej obinży wymagania aby tylko ciśnienie z jaj zeszło
 

gawz

New member
Powiem Ci,ze są w wielu sklepach internetowych tak więc nie powinno być problemu z kupnem. Najlepiej jest używać razem z kremem. Zawierają same ziołowe składniki no i są dopuszczone przez Krajowy Rejestr Farmaceutyczny a oni jakiegoś gówna na pewno by nie dopuścili do użytku tak więc spokojnie możesz się nad tym zastanowić.
 
To załóżmy mam 8.5 cm to jakby przybyło 3 cm albo 2,5 cm to mam 11 cm albo 11,5 cm taki optymalny rozmiar imho. A jak z kosztami? i co polecasz?
 

latek777

Active member
MKD wyśmiewcie tutaj kolege, ze ma kompleksy a Ty piszesz, że by każdy kupił tabletki powiększające kutasa, trochę hipokryzją zalatuje, nie sądzisz?
 

nope

Well-known member
Kto go wysmiewa ze ma kompleksy? Nikt go tu za pena nie zlinczował. No bo taka jest prawda ze kazdemu facetowi jest za malo cm i jakby takie tabsy dzialaly to by kazdy kupowal zeby podbic swoje ego.
 

latek777

Active member
Nope spoko, każdy jak trochę żyje na tym świecie to wie jak to wszystko działa, wygląd to podstawa i nie ma znaczenia kobieta czy mężczyzna, mnie śmieszy jak niektórzy na forum piszą o zmianie fryzury czy pójściu na siłownie.... ok to dla zdrowia jest ok, ale nie dajmy się zwariować, można mieć kaloryfer na brzuchu a i tak być brzydkim, obczajcie sobie Jarosława Olecha, co mu siłownia dała? dalej jest nieatrakcyjny, a dla odmiany znam facetów co nigdy hantelki w rękach nie mieli a w babach przebierają bo są przystojni i wysocy
 

Podobne tematy

Do góry