• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka godzin przed zabiegiem

Przemek93

New member
Temat może trochę zbyt późno przed zabiegiem. Zabieg mam za kilka godzin (7:40) ale chciałbym zapytać jak ktoś zdąży o kilka rzeczy:
Jak wygląda zabieg? W sensie leży się normalnie na kozetce czy czymś czy tak jak kobiety przy porodzie z nogami do góry? Czy przed zabiegiem pobierają krew lub robią inne badania? Czy jest szansa dostać przed zabiegiem coś na uspokojenie lub głupiego jasia (Grudziądz, Węgrowo)? Czy wziąć coś przeciwbólowego przed zabiegiem? Na zabiegu (II podejście) będę godzinę półtorej wcześniej przy okazji będąc chwilę z Sympatią co by trochę dodała otuchy (swoją drogą pracuje oddział obok w tym szpitalu gdzie mam zabieg
 

telewizor

Member
Widze ze juz jestes po zabiegu ale dla potomnych:
- dwie doby przed ogolic sie porzadnie,
- dzien przed zrobic sobie wieczor/noc z partnerka ew. z Sasha Grey albo kogo tak kto lubi ☺ i wystrzelac sie do sucha totalnie (no chyba ze stuleja jest przeokropna i sie nie da),
- w dniu zabiegu nie zlopac za duzo zeby sie nie chcialo sikac pozniej,
- przed samym zabiegiem wysikac sie na zero - siedziec na kiblu i po kropelce robic. Jak ktos ma w miare blisko od domu to mozna wejsc do wanny i ciepla woda pryskac po penisie i calym kroczu - to dodatkowo wzmaga oddawanie moczu,
- nie trzasc tylkiem za duzo bo i tak sie nie pomoze a jak wam wacek sie mocno skurczy od stresu to lekarz bedzie mial gorzej z szyciem.

W sumie przy zabiegu mogly by chodzic na golo jakies zgrabniejsze laski - z checia doplacil bym 100 ☺

Jak chcesziec wyrabane to afobam ale to by trzeba z lekarzem ustalic.
 
Ostatnia edycja:

Przemek93

New member
Widzę że po fakcie ale sam czekając na zabieg (od papierkologii do zabiegu) - 4 h wypiłem 3-4 litry wody (co chwilę dolewałem kranowianki na oddziale) - na szczęście na bieżąco wszystko przelatywało. Na 3 h przed zabiegiem wciągnąłem 5 x extraspasmina w przeciągu godziny (nie wiem czy jakkolwiek pomogła bo chwilami nerw był). Ale najbardziej co mi pomogło na stres to rozmowa z Sympatią i Jej widok + to że sama chciała bym Jej obiecał że pójdę, no a teraz sama pyta o "sprzęt". To było moje drugie podejście do zabiegu i polecam rozmowa z jakąś Sympatią, partnerką, przyjaciółką bo nic tak nie motywuje faceta jak obiecanie kobiecie :D
 

Przemek93

New member
No i wiedząc dla kogo to robię miałem wywalone na to co lekarz robi, no może poza spiętym 3/4 zabiegu zadkiem bo mimo wszystko czułem np szycie
 

Podobne tematy

Do góry