• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka godzin po zabiegu krew - co robić .

Hipo9868

Member
O 10 miałem zabieg wydłużania wezidelka , lekarz włożył mi gazik do środka i powiedział żebym wyjął wieczór , wyjąłem teraz i leci krew co robić .
 

Hipo9868

Member
Ale mam go ułożyć do góry w dół żeby krew spływała ? Owinąć go na zewnątrz tak ? Bo teraz nienidsune napletka jak krew leci , lekarz mówił żeby tylko wyjąć gazik a przemyć jutro wieczorem.
 

Aart

New member
Mocno leci Tobie ta krew? Mi po zabiegu jak brałem prysznic to tez trochę kapala, myślę że to normalne 😉
 

Hipo9868

Member
Nie ciurkiem ale jak owinalem go papierem to są ślady krwi i na wierzchu widać że jest zwilżony krwią , ale kąpać na podłogę nie kapie , bardzo proszę o odpowiedź co z tym zrobić , chce mi się sikać ale boje się
 

Aart

New member
Ja mogę się odnieść do tego jak ja miałem, tego samego dnia wieczorem brałem prysznic i krew mi kapała z rany ale później już przestała także myślę że taka kolej rzeczy 😉jeżeli nie przestanie i stwierdzisz że jest jej dużo wtedy myślę że najlepiej skontaktować się z lekarzem, który robił zabieg aby ocenił czy dzieje się tam coś niedobrego 😉
 

Podobne tematy

Do góry