Kielce Mateusz Obarzanowski plastyka

czunix

New member
Uważam, że ten lekarz jest w porządku.
Pierwsza wizyta w Uromedyku - 100 zł, potem skierowanie do Świętokrzyskiego Centrum Onologii. Zabieg robiłem na NFZ więc czekałem ok 3 m-cy.
Obyło się bez powikłań, dobrze się goiło. W czasie zabiegu lekarz dbał o to żeby rozładować atmosferę, dało się pogadać. Jestem parę dni po wizycie kontrolnej i wszystko idzie ku dobremu. Mogę śmiało polecić :)

Qmaty

New member
"Odkopuje dinozaura" ale warto, bo Dr. Obarzanowski zasługuje na pochwały, co prawda jestem dopiero kilka dni po zabiegu, i nie moge sie wypowiedzieć o efekcie koncowym, ale wszystko ładnie sie goi, i sam zabieg moge zaliczyć do udanych - bez stresowo, luźna atmosfera, momentami nawet bywało smiesznie :)

W odróżnieniu od kolegi Czunixa, ja mialem obrzezanie częsciowe z wydluzeniem wędzidełka. Reszta taka sama, wizyta prywatna w Uromedyku (100zł)-> skierowanie do ŚCO -> oczekiwanie okolo 2,5 miesiaca -> zabieg.

Reasumując - polecam wszystkim z Kielc i całego woj. Świętokrzyskiego Dr.Mateusza Obarzanowskiego, który mimo młodego wieku jest godnym polecenia specjalista ;)

rurek

New member
Witam, czy miał ktos styczność z dr Zacharem Karakoz z uromedyka? Mam umowiona wizyte na piątek ale widzac powyzsze opinie nie wiem czy nie przepisac się do dr Obarzanowskiego.

Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Stulejka + wędzidełko Kielce Obrzezanie 0
G Obrzezanie Kielce/Świętokrzyskie Lekarze 0
C Obrzezanie całkowite - Kielce Lekarze 2