• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr. Roman Sławek Kielce - stulejka

ldabg

New member
Witam, mam 24 lata i chciałbym pozbyć się stulejki w Kielcach u dr. Sławka. 1100 zł zabieg +konsultacja 100 zl. Nie powiem bardzo zależy mi na cenie więc jestem w stanie dojechać do jego gabinetu ok. 100 km. Czy ktoś miał u niego robiony zabieg lub byłby mi w stanie coś o nim powiedzieć i ewentualnie polecić? Rozmawiałem z nim przez telefon i mówił, że robi co kto chce, ale że bardziej preferuje plastyke a ja znowu chyba bardziej wolałbym obrzezanie.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi
 

nope

Well-known member
Dokladnie. Jak chcesz obrzezanie to nawet sie nie baw w plastyke bo tylko 2x wydasz pewnie pieniądze koniec końcow. Szukaj DOBREGO lekarza na obrzezanie i gotowe. Lektura forum czeka.
 

toastt

Well-known member
Nie myśl o oszczędzaniu, tylko popatrz na wykonane prace lekarza. Ciul Ci z tych oszczędności, kiedy być może zostaniesz okaleczony na resztę życia i trzeba będzie robić poprawki. Poważnie zastanów się na wirtuozem obrzezania dr Tondlem lub innym znanym lekarzem, którego prace można gdzieś zobaczyć.
 

Podobne tematy

Do góry