• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Już po zabiegu :) Moja historia i fotorelacja

MnichSanchez

New member
Cześć. Mam 21 lat i odkąd pamiętam miałem stulejkę. W końcu się zebrałem, zapisałem do urologa i wczoraj poddałem się zabiegowi obrzezania całkowitego.

Zdjęcia przed zabiegiem:
24 godziny po zabiegu
Jak oceniacie? Czekam na opinie :)
 

nope

Well-known member
Zabieg jak zabieg. Za wczesnie by cos oceniac ale na ten moment widac ze masz wycięty w wiekszosci wewnętrzny napletek. Uzgadniales styl z lekarzem?
 

promatyk1

Member
Profesjonalna robota (y) Masz dużą żołądź w porównaniu do trzonu - myślę, że idealny wybór z niskim cięciem. Żołądź będzie się fajnie odznaczać (y)
 

MnichSanchez

New member
Po prawie 3 tygodniach mam dwa problemy. Kolorem czerwonym zaznaczyłem miejsce gdzie podczas mocniejszej erekcji to miejsce bardzo mi puchnie na około dzień i wygląda bardzo nieestetycznie , oraz zielonym gdzie skóra jest bardzo twarda i wygląda jakby był tam jakiś krwiak. Czy to normalne?
 

nope

Well-known member
Ogólnie według zdjęcia wszystko ok wygląda.
Kolor czerwony - mi tez gdzieniegdzie puchło ( głównie od wedzidelka) i schodziło i takie dziwne to było mysle ze tym sie nie ma co przejmować. Kolor zielony - możesz te skórę odchylić żeby zobaczyć miejsce szycia? To będą najprawdopodobniej pozamykane naczynka lub jakiś mały krwiak czy inny obrzęk. Tak sie sklada że też tak miałem ale z prawej strony. Jak ci minie 3 tyg od zabiegu to zainteresuj się szwami bo po tym okresie przeszkadzają w gojeniu. Weź pod uwage ze my tutaj dajemy amatorskie rady i zawsze twierdze ze jak cos ci sie wydaje ze nie gra to bij do lekarza. Po to jest zeby skontrolowac i dac zalecenia lub uspokoić.
 

nope

Well-known member
Goi sie dobrze i wyglada ogolnie dobrze. Nic sie nie przejmuj tymi pozamykanymi naczynkami i obrzekami. Zejdzie zobaczysz.
Zainteresuj sie szwami. Po takim czasie juz przeszkadzają i mogą wrastać w skórę.
 

Podobne tematy

Do góry