• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jednostronna, boczna oponka. Co z tym robić?

codex

New member
Witam,

tym razem zaniepokoiła mnie boczna opuchlizna / wybrzuszenie taka jakby pół-oponka z boku (prawa strona). Jestem po plastyce napletka i wydłużaniu wędzidełka. Miejsce to jakoś szczególnie mnie nie boli ale jak widać jest mocno opuchnięte i twarde. Pozatym wszystko raczej pomału sie regeneruje, szwy co jakis czas sobie wypadają itp. Czy ktos mial podobny problem, z tego co patrzę to z reguły ludzie mają kłopot z pełną oponką. Nie wiem czy to miejsce powinno byc czyms smarowane i samo wciągnie sie z czasem ?

imgur: the simple image sharer

imgur: the simple image sharer

Gdy bardziej ściągne napletek to z prawej strony jest w zasadzie dość gładko (szwy tam jeszcze troche przedzkadzają) a z lewej wlasnie taka oponka sie jakby wtedy tworzy.
 

codex

New member
Grunt żeby zeszło ale dobrze by było żeby wypowiedział się ktos kto miał w przeszłości podobny kłopot. Nie wiem czy lecieć i bulić za wizytę czy sprawa poważniejsza i coś na tą opuchlizne jednak by lekarz przepisał. Twardość tego miejsca troche mnie martwi.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry