• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jakie witaminy na sprawność?

Pozdro8

Member
Cześć.
Jakie polecacie witaminy na sprawność seksualną?
Zawiodłem żonę w ostatni weekend 2 razy i już zaczyna mnie to drażnić. Nie mam porannych erekcji, podczas seksu po kilku minutach wszystko mięknie i się kończy zabawa. Jeśli już zdołam utrzymać wzwód to kończę bardzo szybko. Mam 28 lat i trochę mnie to martwi bo w tym wieku powinienem szaleć i tak jak kiedyś najchętniej nie wychodzić z łóżka. Czy to może być powodem nadmiernej masturbacji? Nie chcę wnikać w szczegóły, ale miałem taki okres, że nie mogliśmy się kochać i się trochę zapędziłem ze swoją ręką.
Nie chcę się faszerować chemią, dlatego chciałem zamówić jakieś konkretne witaminy.
Pomocy.
 

lukas900

Active member
Cześć.
Jakie polecacie witaminy na sprawność seksualną?
Zawiodłem żonę w ostatni weekend 2 razy i już zaczyna mnie to drażnić. Nie mam porannych erekcji, podczas seksu po kilku minutach wszystko mięknie i się kończy zabawa. Jeśli już zdołam utrzymać wzwód to kończę bardzo szybko. Mam 28 lat i trochę mnie to martwi bo w tym wieku powinienem szaleć i tak jak kiedyś najchętniej nie wychodzić z łóżka. Czy to może być powodem nadmiernej masturbacji? Nie chcę wnikać w szczegóły, ale miałem taki okres, że nie mogliśmy się kochać i się trochę zapędziłem ze swoją ręką.
Nie chcę się faszerować chemią, dlatego chciałem zamówić jakieś konkretne witaminy.
Pomocy.
Walczę z tym samym problemem teraz... z tym, że u mnie to problem przewlekły. CPPS... 😐 Chętnie się podepnę do pytania. Co robić? Więcej ruchu, jakaś suplementacja, ogarnięcie psychiki?
 

pytanek

Member
Zaczynamy od najważniejszego. Koniec z fajkami- naprawdę mają marny wpływ na organizm i potencję. Po 3 miesiącach jest znaczna poprawa. 2. Zdrowa dieta- Potencja jest jak sprawna żarówka, która nie świeci. Problem nie leży w samej żarówce tylko instalacji. Tak też jest z potencją. Zamiast szukać środków podobnych do viagry często należy poszukać czegoś na krążenie, nadciśnienie czy co tam jeszcze jest. 3. Sport najlepiej biegi i przysiady wpływają ale podobno też pływanie.
W sytuacji w której takie działania nie pomagają, można zobaczyć jak działa jakiś środek z sildenafilem, chociażby silcontrol https://liki24.pl/search/silcontrol/
 

Podobne tematy

Do góry