• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jakie opinie po zabiegu stulejki?

devmeister

New member
Witam Serdecznie! Mam 27 lat i w końcu zdecydowałem się na zabieg usunięcia stulejki, jakoś 3 lata temu byłem pierwszy raz u Urologa i właśnie wtedy dowiedziałem sie że mam stulejkę i powinienem isc na operacje. Ogólnie problem u mnie z tą stulejka jest taki ze mam straszny dyskomfort podczas stosunku poniewaz nie raz mam dziwne bole ponieważ ten napletek nie schodzi tak jak powinien. Powiem wam szczerze ze jedynie czego sie obawiam to tego że po operacji będę mieć problemy z Erekcją ( poniewaz teraz juz takiej mam - wydaje mi sie ze jest to spowodowane sytuacjami z przeszłości poniewaz byla sytuacja z moją byłą dziewczyną gdzie podczas seksu naderwało mi się coś w penisie i tez po tej sytuacji poszedłem do tego urologa ktory stwierdził tą stulejke i od tego czasu mam problemy z erekcją poniewaz sie stresuje że znowu będzie mieć miejsce taka sytuacja... Ogólnie dodatkowo też jestem osobą która dużo( za duzo) myśli podczas stosunku i to tez moze byc powod dla ktorego mam problem z tą erekcja.. Sam nie wiem... Raz jest dobrze parę dni gdzie Penis mi podczas stosunku non stop stoi i jest naprawde super a kolejny raz mam dni gdzie stanie ale bardzo szybko opada przez co tez pozniej dodatkowo sie stresuje... Ehh sam juz nie wiem co o tym wszystkim myśleć ale wiem jedno że idę dzisiaj na konsultacje a na początku maja bede miec operacje i nic mnie juz nie powstrzyma. Mam jedynie nadzieję że po operacji wszystko będzie dobrze i w końcu będę mógł czuc 100% przyjemności podczas seksu i nie martwić sie że coś mi się stanie z penisem bądź że mnie będzie boleć...
Jeszcze jedno mam w głowie bo widziałem że po operacji stulejki ten penis już nie wygląda tak jak przed i martwię się aby moja dziewczyna nie miała przez to jakiegoś dyskomfortu czy coś... Mam nadzieje że mniej więcej dobrze to wszystko opisałem i zrozumiecie co mam na myśli pisząc to wszystko! Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi!
 

Sobkowiak

New member
Na wizycie u urologa sprawdź przede wszystkim, czy Twój problem to rzeczywiście stulejka, czy masz może jedynie zbyt krótkie wędzidełko napletka. W przypadku krótkiego wędzidełka dobrym rozwiązaniem jest wykonanie jego plastyki bez usuwania napletka. Jeżeli jednak masz prawdziwą stulejkę - to wtedy warto rzeczywiście pomyśleć o zabiegu obrzezania lub o plastyce zbyt wąskiego napletka. Większość mężczyzn wybiera zabieg częściowego lub radykalnego obrzezania. Nie u każdego mężczyzny są również odpowiednie warunki anatomiczne do zabiegu plastyki. Omów te sprawy z lekarzem urologiem podczas wizyty. Wybierz sobie odpowiedniego lekarza, który ma duże doświadczenie w zabiegach obrzezania. Zapytaj także o możliwość wybrania metody zabiegu.
 

Mateusz1999

Active member
Jeśli faktycznie to stulejka i konieczne bedzie obrzezanie to mogę Cię pocieszyć, kobiety podobno wolą tych obrzezanych 😁 tak gdzieś czytałem, więc martwienie sie o to że partnerce sie nie spodoba możesz odrzucić. Erekcją steruje mózg, więc jak dokładasz do tego stres to możliwe, że własnie dlatego masz z nią problem. Podczas zbliżeń potrzebna jest cisza i spokój, stres tylko wszysto psuje. Czekaj na to co powie lekarz i po prostu według tego postępuj. A i z własnego doświadczenia moge powiedzieć żebyć omijał plastyki, tylko wybrał obrzezanie. Jeśli to faktycznie stulejka to po plastyce często ona wraca... chyba nie masz ochoty iść pod nóż 2 razy (tak jak na przykład ja)
 

devmeister

New member
Na wizycie u urologa sprawdź przede wszystkim, czy Twój problem to rzeczywiście stulejka, czy masz może jedynie zbyt krótkie wędzidełko napletka. W przypadku krótkiego wędzidełka dobrym rozwiązaniem jest wykonanie jego plastyki bez usuwania napletka. Jeżeli jednak masz prawdziwą stulejkę - to wtedy warto rzeczywiście pomyśleć o zabiegu obrzezania lub o plastyce zbyt wąskiego napletka. Większość mężczyzn wybiera zabieg częściowego lub radykalnego obrzezania. Nie u każdego mężczyzny są również odpowiednie warunki anatomiczne do zabiegu plastyki. Omów te sprawy z lekarzem urologiem podczas wizyty. Wybierz sobie odpowiedniego lekarza, który ma duże doświadczenie w zabiegach obrzezania. Zapytaj także o możliwość wybrania metody zabiegu.
Jestem po wizycie i Lekarz powiedział że jak dla niego nie ma w tym przypadku potrzeby obrzezania lecz tak jak mówiłeś mam za krótkie wędzidełko ( tak lekarz ocenił ) ale pomimo to mam mu wysłać zdjęcia podczas Erekcji aby ocenił czy faktycznie jest tak jak mówi. Dziwne jest to że 3 lata temu jak byłem u tego pierwszego urologa to mówił że mam stulejkę i zaleca zrobić obrzezanie... ehh
 

devmeister

New member
Jeśli faktycznie to stulejka i konieczne bedzie obrzezanie to mogę Cię pocieszyć, kobiety podobno wolą tych obrzezanych 😁 tak gdzieś czytałem, więc martwienie sie o to że partnerce sie nie spodoba możesz odrzucić. Erekcją steruje mózg, więc jak dokładasz do tego stres to możliwe, że własnie dlatego masz z nią problem. Podczas zbliżeń potrzebna jest cisza i spokój, stres tylko wszysto psuje. Czekaj na to co powie lekarz i po prostu według tego postępuj. A i z własnego doświadczenia moge powiedzieć żebyć omijał plastyki, tylko wybrał obrzezanie. Jeśli to faktycznie stulejka to po plastyce często ona wraca... chyba nie masz ochoty iść pod nóż 2 razy (tak jak na przykład ja)
Masz absolutną rację z tym że te problemy z erekcją mam przez mózg, stres... Niestety sam to widzę.. ogólnie jestem osobą co mocno sie stresuje, myśli i przez to później są takie a nie inne sytuacje.. Ciężko mi z tym pomimo że partnerka mnie wspiera w 200%.. Stresuje się w sytuacji gdy jest fajnie a nagle z dupy mi opada i później mam w głowie że zaraz znowu będzie to samo i tak w kółko.. Jednego dnia potrafię sobie z tym radzić i jest super a drugiego dramat.. Wiem wiem że powinienem iść z tym problemem do seksuologa albo psychologa..
 

nope

Well-known member
Ja to ci w skrocie powiem. Jezeli masz metlik w glowie z tym obrzezaniem to sie przejdz do jakiegos polecanego urologa. Uwazaj bo na randomach można wtopić czasem.
 

Krystiankendroj

Active member
Ja jeszcze napiszę tak od siebie co ja zrobiłem
Napewno suplementy witaminowe i minerałowe jakieś końskie dawki , najlepiej kupić jakieś ze stron dla sportowców, do tego odstawić alkohol , a najwięcej mi pomogło chyba rzucenie palenia , krew czuje ze teraz płynie wszędzie
 

devmeister

New member
Ja jeszcze napiszę tak od siebie co ja zrobiłem
Napewno suplementy witaminowe i minerałowe jakieś końskie dawki , najlepiej kupić jakieś ze stron dla sportowców, do tego odstawić alkohol , a najwięcej mi pomogło chyba rzucenie palenia , krew czuje ze teraz płynie wszędzie
Ja właśnie już parę lat nie palę, alkohol spożywam sporadycznie a z suplementów to biorę testosteron w tabletkach. Mam wrażenie że trochę pomógł ( albo tylko mi się tak wydaje) bo mimo to zdarzają się sytuacje że nie jest tak jak powinno być. Ale w 99% to przez moje myśli różnorakie podczas stosunku i że zamaist się skupić na tej czynności to myślę co jeżeli, co jak tak się stanie a nie inaczej itp. no i później się dzieje tak jak się dzieje 🙄
 

devmeister

New member
Dobra mam umówiony zabieg na 22 Marca. Po konsultacji lekarz poinformował mnie że nie mam aż tak poważnej stulejki aby był konieczny zabieg, koniec końców zamiast zabiegu na stulejkę będę mieć tylko przedłużane więzadełka bo mam za krótkie i stąd też możliwe że miałem te problemy plus dyskomfort. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trzymajcie kciuki kochani!
 

Podobne tematy

Do góry