• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jakie to sa szwy? Lekarz nie powiedział

sasas

New member
Lekarz mi nie powiedział jakie mam założone szwy a chciałbym się dowiedzieć czy same się rozpuszczaja czy nie.

To sa takie zolte chocby igielki i kluja kiedy sie je dotknie. Zauwazylem ze kilka juz chyba wypadlo. Jestem 9 dni po zabiegu, ale sporo tych szwow jeszcze jest.

1. Jesli to sa samorozpuszczalne to co robic aby one sie zaczely rozpuszczac? Moczyc w wodzie? Czy moge po 9 dniach kapac sie w wannie?
2. Jesli nie rozpuszczalne to kiedy powinno sie isc do lekarza zeby je wyciagnal? I czy to boli? :)
 

sławek83

Moderator
1. W wannie raczej nie, lepszy byłby prysznic moim zdaniem. Na to żeby się wcześniej rozpuściły nie ma chyba sposobu ale nie wiem.
2. Myślę, że jak byś miał nie rozpuszczalne to lekarz powiedziałby ci o tym i kazał przyjść w ustalonym terminie na wyjęcie ich.
 

Pan_Ahmed

New member
sławek83 napisał:
Myślę, że jak byś miał nie rozpuszczalne to lekarz powiedziałby ci o tym i kazał przyjść w ustalonym terminie na wyjęcie ich.

Dokładnie. Na 99% masz rozpuszczalne. Chyba, ze lekarz strasznie nieodpowiedzialny, co jest jednak mało prawdopodobne.
Zapewne nie powiedział Ci nic o szwach dlatego, że nie będzie konieczności abyś do niego wrócił na ich zdjęcie. Wniosek = szwy wchłanialne (rozpuszczalne).
 

Podobne tematy

Do góry