• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaki to typ obrzezania? (+foto, wieczorem)

instant

New member
Cześć.

Jestem 12 dni po obrzezaniu i chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób zostałem obrzezany. Mój błąd polegał na tym, że nie powiedziałem lekarce jaki typ ma wybrać i sam też się nie dowiedziałem co mi zrobiono, a jestem już po planowych wizytach kontrolnych. Dzisiaj wieczorem wstawię też zdjęcia.

Najbardziej się zastanawiam nad tym czy będę miał trochę napletka czy nie. Teraz skóra tuż pod żołędziem nie nasuwa mi się na niego, ale zauważyłem, że kiedy penis bardzo mi się zmniejsza to skóra dalszej części prącia nachodzi na główkę. Poza tym - co z wędzidełkiem? Od żołędzia nic mi nie odchodzi (miałem szwy na żołędziu, na linii wędzidełka), ale pamiętam, że podczas zabiegu lekarka powiedziała, że je "wydłużyła". Sęk w tym, że na linii wędzidełka mam tylko szwy.

Oprócz tego, pod żołedziem mam dwie fałdy skóry - czy tam jest nadal znieczulenie? Czy to jest opuchlizna, tzw. oponka? Tuż po operacji miałem te miejsca bardzo opuchnięte i sine, teraz jest lepiej, ale nadal te fałdy widać.

Kiedy patrzę na miejsca szwów, wiele wskazuje na typ low&tight/high&tight. Jednak, kiedy penis jest w spoczynku to skóra na trzonie mi się marszczy, co by oznaczało typ high&loose. Najbardziej mnie jednak w tym względzie zastanawia czy ta zszyta skóra (m.in. te dwie fałdy) może po rozpuszczeniu szwów się "zsunąć" (typ low&loose)?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź, bo cały dzień o tym myślę.
 

roffi1994

Member
U mnie po 12 dniach od zabiegu jakieś już wypadały, teraz jest 15 dzień a szwów coraz mniej także pewnie tak ma być u ciebie. A wszystko się zagoi, opuchlizny się zmniejszą z czasem.
 

GadDemyt1

New member
To jest coś między high i low, czyli znaczna ilość tego czułego, różowego napletka została wycięta, ale jednak jakaś tam część została. Jeśli chodzi o obrzezanie całkowite, największe doznania daje styl high, z kolei najmniejsze low ze względu na ilość wyciętego napletka wewnętrznego. W Twoim przypadku nie będą one zbyt silne, ani też zbyt słabe. Z resztą, to tylko teoria. Wszystko siedzi w głowie. Ja zostałem obrzezany najbardziej radykalnym stylem (typowe low & tight) a doznania są dla mnie ciekawsze niż posiadając sprawny napletek. Po prostu jaram się samym faktem, że jestem obrzezany i tym, że mogę dłużej bawić się z dziewczyną :D
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry