• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaki dobry meski zapach

Małyczynie?

New member
Bruno Banani Magic Man Black Edition używam, oprócz tego STR8 Rise i Jaguar Black z tych tańszych. I nie narzekam. Dobre są też Scuderia Ferrari. Tyle z tego co uzywam.
 

calvink

Member
Przede wszystkim nie kupuj przez Internet. Najlepiej podejść do Douglas lub Sephory i poprosić o doradztwo. Kobietki tam znają się na rzeczy. Wypróbuj kilka pasków, nie więcej niż 5 bo wszystko się później już miesza. Ważne jest to, że zapachy różnie leżą na naszej skórze. Tzn na Tobie będzie pachniał inaczej niż na mnie. Jest taka zasada że jeżeli po użyciu perfum lub wody perfumowanej po około 30 minutach jej nie czujesz mimowolnie tzn że wszystko jest w porządku. Sam miałem sytuację, że kupiłem zapach który bardzo mi się spodobal w sklepie (bad Boy C. herrera) a na drugi dzień robiło mi się już nie dobrze bo jego użyciu, musiałem odsprzedać. Także znalezienie swojego zapachu łatwe nie jest ale nie warto oszczędzać, wiadomo że prawdziwe perfumy są wydajne i jest to Twoje wizytówka zanim się jeszcze do kogoś odezwiesz. Kobiety uwielbiają zapachy mają lepiej wyczulone noski. Wiele razy słyszałem tekst "ładnie pachniesz" co jest bardzo miłe i satysfakcjonujące. My tak nie mamy ale koleżanka która robi w tym biznesie opowiadała mi kiedyś pod którymi zapachami miękną jej nogi :) ze sprawdzonych które pasują niemal każdemu mogę doradzić Savuage. Niektórzy powiedzą że zbyt popularne się zrobiły, być może, ale to dobry punkt wejścia do świata zapachów.
 

Małyczynie?

New member
Przede wszystkim nie kupuj przez Internet. Najlepiej podejść do Douglas lub Sephory i poprosić o doradztwo. Kobietki tam znają się na rzeczy. Wypróbuj kilka pasków, nie więcej niż 5 bo wszystko się później już miesza. Ważne jest to, że zapachy różnie leżą na naszej skórze. Tzn na Tobie będzie pachniał inaczej niż na mnie. Jest taka zasada że jeżeli po użyciu perfum lub wody perfumowanej po około 30 minutach jej nie czujesz mimowolnie tzn że wszystko jest w porządku. Sam miałem sytuację, że kupiłem zapach który bardzo mi się spodobal w sklepie (bad Boy C. herrera) a na drugi dzień robiło mi się już nie dobrze bo jego użyciu, musiałem odsprzedać. Także znalezienie swojego zapachu łatwe nie jest ale nie warto oszczędzać, wiadomo że prawdziwe perfumy są wydajne i jest to Twoje wizytówka zanim się jeszcze do kogoś odezwiesz. Kobiety uwielbiają zapachy mają lepiej wyczulone noski. Wiele razy słyszałem tekst "ładnie pachniesz" co jest bardzo miłe i satysfakcjonujące. My tak nie mamy ale koleżanka która robi w tym biznesie opowiadała mi kiedyś pod którymi zapachami miękną jej nogi :) ze sprawdzonych które pasują niemal każdemu mogę doradzić Savuage. Niektórzy powiedzą że zbyt popularne się zrobiły, być może, ale to dobry punkt wejścia do świata zapachów.
Masz rację Calvink. Ja też szukałem z tańszych i z droższych opcji i tańsze ( wymienione w moim poprzednim poście ) dobrze na mnie "leżą i pachną"☺. Z tych droższych dopasowane mam 2 zapachy ze stajni Emporio i jeden ze stajni CK ( a mianowicie Obsessed Man intense ). Ale faktem jest, że zapach powinno się niejako do siebie dopasować. Tu Calvink ma rację. Także Umberto szukaj i znajdź. Powodzonka.
 

wacie

Active member
Drogi ,ale wart każdej złotówki.
Wydaje mi się że na dyskotekę ten zapach nie pasuje , raczej na elegancką kolacje , kino .
 

JanTurlis

New member
Ja od siebie polecam na co dzień zapachy z Mexxa, dosyć dobrze się trzymają i są tanie. Zaś na większe okazje radzę zapłacić wyższą kwotę i kupić perfumy Dior - Sauvage. Mimo wysokiej ceny będziesz zadowolony. Mam je już od pół roku i cały czas dostaję pytania, czym jestem popryskany :D
 
A co uważacie Panowie o szarym hugo bossie? 100ml z tego co pamiętam 180 zł. Właśnie mi się skończył i nie wiem, czy dalej to kontynuować, czy nie. Tak wogóle to ile razy się psikacie taką perfumą? Ja się wypsikam rano ze 3 psikniecia, a mam wrażenie, że nic nie czuć. Jak często się psikacie w ciągu dnia, i w jakie miejsca - szyja, czy koszulka?
 

max11400

Active member
A co uważacie Panowie o szarym hugo bossie? 100ml z tego co pamiętam 180 zł. Właśnie mi się skończył i nie wiem, czy dalej to kontynuować, czy nie. Tak wogóle to ile razy się psikacie taką perfumą? Ja się wypsikam rano ze 3 psikniecia, a mam wrażenie, że nic nie czuć. Jak często się psikacie w ciągu dnia, i w jakie miejsca - szyja, czy koszulka?
:ROFLMAO: mordo, bo jak Ty używasz to nic dziwnego że nie czujesz. Laski też nie czują jak ciągnie się za nimi zapach perfum przez parę metrów... To nie Ty masz czuć tylko inni :D szyja wystarczy z boków i na front, ok. 20-30 cm, plus nadgarstki. Uwierz, że czuć przez parę godzin jeśli to dobrej jakości zapach
 

JoannaGreizman

New member
Mój mąż używa szarego Hugo Bossa i powiem wam, że już nie raz był pytany, co to za zapach. A pryska się tj mówiliście na szyi, na nadgarstkach, a oprócz tego na zgięciach stawów łokciowych. Dzięki spryskaniu skóry w najcieplejszych miejscach na ciele zapach jest bardziej intensywny i zdecydowanie dłużej się ulatnia :)
 

Xiaflex

Member
Jaki ? Taki z jakim się zidentyfikujesz ! Zapachy dobiera się indywidualnie i to że komuś jakis zapach podpasuje nie znaczy że do Ciebie będzie pasował oraz Tobie się podobał. Ja np lubię Chanel Egoiste Platinum. Pozdrawiam.
 

Mati98

New member
To ja mogę od siebi polecić 2 zapachy:

1. Armani Code (klasyczny)
2. Giorgio Armani - Aqua Di Gio Absolu

Co do trwałości zapachów to nos się przyzwyczaja, ale to nie ty masz je czuć tylko twoja panna :)
 

gawz

New member
Dior Homme. Klasa elegancja i szyk. A jeśli chcesz czegoś co się spodoba dziewczynom to kup sobie feromony
 

gliku

New member
A to działa? Nie jest tak, ze to po prostu podnosi jedynie pewnosć osoby, która tego na siebie użyje?
 

Podobne tematy

Do góry