• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jaka mam stulejke?

123noname

New member
Witam mam 17 lat i wydaje mi sie (a raczej na pewno) mam stulejke. Wyglada na to, ze czesciowa.
Podczas spoczynku możliwe jest odciągnięcie napletka za żołądź natomiast podczas wzwodu
sam napletek sie nie odciagnie za zoladz, w sumie to maolo go widac ale jak sam probuje naciagnac
to po kilku minutach moge go naciagnac caly zoladz, podczas kapieli w cieplej wodzie o wiele latwiej schodzi, czasami
jak naciagne to jest lekki bol bo uciska. Mam pytanie czy moge to jakos sam wyleczyc np w cieplej wodzie? podobno
codziennie cwiczenia moga cos pomoc? i czy seks ze stulejka taka jak posiadam jest mozliwy? Jezeli jest koniecznosc pojscia z tym
do lekarza to wolalbym to zrobic dopiero jak skoncze 18 lat dlatego zadaje wczesniejsze pytania.
 

shogo

New member
Jakbyś zdjęcia pokazał to można byłoby coś więcej powiedzieć. Niby seks ze stulejką w prezerwatywie jest mozliwy, ale co jeżeli dziewczyna wykona energiczny ruch ręką? Chyba nie chcesz jej tłumaczyć, że nie jesteś sprawny
 

123noname

New member


Prosze o pomoc
 

shogo

New member
Masz za krótkie wędzidełko i lekkie zwężenie napletka. Ja bym nie ryzykował z seksem no i skrzywienie nie jest takie duże, w niczym nie powinno przeszkadzać
 

123noname

New member
dlaczego nie ryzykowac z seksem? co sie moze stac?

"Niby seks ze stulejką w prezerwatywie jest mozliwy, ale co jeżeli dziewczyna wykona energiczny ruch ręką? Chyba nie chcesz jej tłumaczyć, że nie jesteś sprawny"
Jeśli tego nie bedzie robic, to jest mozliwy seks? Nie tylko mi bardzo zalezy na tym dlatego pytam czy jest mozliwy bez jakiegos wiekszego ryzyka.

EDIT:

i jeszcze jedno pytanie, czy jest mozliwe jakos to samemu wyleczyc lub troche poprawic? jakies cwieczenia?
 

shogo

New member
Rozciąganie nic nie da. Dziewczyna może zerwać ci wędzidełko, ale weź tutaj jej wytłumacz, że nie jesteś sprawny. Nie wiem czy zechce pójść z tobą do łóżka
 

123noname

New member
Mysle, ze ona by zrozumiala, jesli jej wytlumacze to seks jest mozliwy? i przy penetracji wedzidelko moze samo sie zerwac?

Dodam, ze przy wzwodzie moge spokojnie sciagnac napletek do zoledzia w chwilke, nie tylko przy cieplej kapieli, wczesniej tego zrobic nie moglem wiec na pewno cwiczenia nic nie pomoga aby mozna bylo uprawiac seks?

Prosze o odp na wszystkie pytania, dla mnie to bardzo wazne.
 

shogo

New member
Ty byś chciał się ograniczać w łóżku bo partnerka nie jest sprawna, ale od niej tylko zależy czy będzie sprawna?

Tak, podczas penetracji możesz zerwać wędzidełko.

Ćwiczenia ci nic nie dadzą, będziesz mógł ściągać napletek tylko podczas kąpieli w ciepłej wodzie i tyle. Wiem, bo sam to przerabiałem
 

123noname

New member
Wlasnie chodzi mi o to, ze moge sciagnac napletek jak na zdjeciu nie tylko w cieplej wodzie i nie sprawia mi to duzego problemu.
 

123noname

New member
Podobno seks z prezerwatywa jest bezpieczny ze stulejka. W moim przypadku mozna sprobowac czy nie warto ryzykowac z wedzidelkiem? a gdybym nie naciagnal do konca napletka i zalozyl prezerwatywe?
 

ANDALAMI

New member
na jakiej podstawie stwierdzacie krótkie wędzidełko?owszem jest lekkie przewężenie,ale ja nie widzę więksszego problemu,myśle,że jest to do wyćwiczenia.
 

shogo

New member
Rozumiem, że chcesz pomóc ale nie oszukujmy się, tego nie da rady wyćwiczyć. Napletek się tak jakby roluje za żołędziem więc to nie jest normalne.
 

Podobne tematy

Do góry