• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak sprawdzić która klinika operuje na NFZ?

Stulejka1994

Active member
Dobra panowie. Dział '' męskie sprawy '' bo tyczy się to męskiej stulejki. Stwierdziłem że mam stulejke i chce obrzezanie Low/Loose albo LowTight. Bo tak mi sie podoba. Bo boje sie przedwczesnego wytrysku i chce ruchać jak bóbr. Jednocześnie nie uśmiecha mi sie bulić za to 3-4 tysiące. Bo uczciwie pracuje i moje składki idą na służbe zdrowia. I chce mieć to zrobione na koszt NFZ'u, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na swoje przyjemności.

Użyłem wyszukiwarki. Pisałem z kiloma użytkownikami. Z wiedzy dostępnej na forum - na NFZ operują - Kuźniar w Rzeszowie, Kawałko w Zamościu, operują też w klinice Nova w Kędzierzynie-Koźlu. (jednego kolegę cięli w Łomży ale średnio to wyszło, więc przemilczmy ten temat).

Problem jest taki że wszędzie mam daleko. Szukam kliniki z mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego która zrobi mi obrzezanie na NFZ. Klinik prywatnych jest od wuja, ale dzwonić do każdej z każdego miasta to zabraknie mi życia.

Wiem że na tym forum są mądrzy ludzie. Czy istnieje jakaś strona/portal na której wyjdzie mi lista klinik które operują na Fundusz Zdrowia ?
 

bhgmiop

Active member
a drabina nie robi na nfz? ja bym zapłacił nawet 10 tysiecy za dobrego lekarza,wstawienie zęba kosztuje 6 koła plus wyrwanie jeszcze,wiec wiesz
 

bhgmiop

Active member
ja ze swojej strony polecam ci Drabinę,ta cena to są grosze przecież za to jak on szyje,no i jest w porządku jako człowiek,na wyciaganiu szwów do niego mowie<niektorym to takie sprawianie bolu sprawia przyjemność> a on mi zaczął opowiadać że często do niego przychodzą jacyś co sobie coś z penisem zrobili i że ostatnio gość przyszedł z jakimś pierscieniem na penisie ktorego przez kilka dni nie mógł zdjąć, no i też nie umiał tego ściągnąć to poszedł do auta po przecinak do drutu i mu to przeciął ,mówił że jakby jeszcze jeden dzien poczekał to by penisa stracił:D
 
Do góry