• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak powstrzymać przedwczesny wytrysk

Edina

New member
Mam 24 lata. witam powiedzcie mi jak skutecznie powstrzymac sie od wytrysku spermy podczas stosunku Nie moge wyrzymać długo
 

Versracze

Member
Jeśli nie chcesz truć się tabletkami, to jedyne wyjście to zabieg obrzezania, lub wydłużenie wędzidełka,choć gwarancji nie ma, bo nadal możesz mieć spore podniecenie i szybko dochodzić. Po zabiegu sprawdzić czy się poprawi, a jak nie to od razu obrzezanie całkowite z wycięciem wędzidełka, wtedy bodźcie się zmniejszą i nie będziesz dochodził w minute
 
Tylko nie rób błędu typu obrzezanie low & tight, bo to wydaje się fajne na początku, ale za 20 lat nie będziesz po prostu mógł się spuścić i mieć pełnego orgazmu. A i nieczęsto kobiety narzekają na zbyt długą penetrację.
 

pelesos

Active member
Obciąć, wyciąć zawsze można. Wpierw spróbuj z lekami np 3-6 miesięcy. Nie zawsze to działa, ale niektórym czas do wytrysku wydłuża się 2-5 razy.
 

jimmij

New member
Tylko nie rób błędu typu obrzezanie low & tight, bo to wydaje się fajne na początku, ale za 20 lat nie będziesz po prostu mógł się spuścić i mieć pełnego orgazmu. A i nieczęsto kobiety narzekają na zbyt długą penetrację.
po 20 latach to już i sprzęt i tak może być bezużyteczny, więc może nie będzie czego żałować...ja próbowałem bezskutecznie po kolei różne metody, w końcu na low&tight i tak się skończyło...
 

nope

Well-known member
Ku*** ludzie przestancie takie genialne rady dawac bo jeszcze ktos sie na prawde okaleczy przez te pomysly i stwierdzenia XD
 

umberto

Member
No dobra ale pytanie po co chcesz się powstrzymać, czy tylko po to by przedłużyć stosunek czy po prostu nie dopuścić do wytrysku, bo i takie techniki istnieją. Wydaje mi się, ze jednak to pierwsze. Polecam spray orgasm control, ewentualnie jeśli nie chcesz wydawac kasy na spray to kup sobie chusteczk orgasm control, są nasączone subtancją, która również lekko znieczula członka a są tańsze ( w dłuższej perspektywie jednak bardziej oplaci Ci się spray).
 

MKD

Active member
Duzo zalezy od tego co jest przyczyna.

stosunek wydluza sie z wiekiem, duzo zalezy tez od doswiadczenia. Jak ktos ruchal 10-15 razy to tak jakby to robil pierwszy raz.

takie spreje i chusteczki to tylko maskowanie problemu
 

Makis

New member
Będąc w Wielkiej Brytanii z żoną (pracując tam) nabyłem w tamtejszym kiosku ciekawy preparat również orgasm control ale tabletki, teraz w pl równięz kupuję bo są w polskiej dystrybucji. Ogólnie jest to ta sama seria ale rownież działają dobrze Nie od pierwszej tabletki ale już po tygodniu była róznica. Jedna tabletka dziennie i możesz ile chcesz, masz wieksza kontrole.
 

Makis

New member
Pisze, że skuteczne. Nie wiem jak spray, ale tabletki na mnie działaja i jak potem wczytałem się w opinie w sieci to wiele osob poleca. W sklepie intymnosc pl kupisz cała serie takich środkow, zobacz sobie na intymnosc.pl
 

emjot

Active member
Poczytaj historie innych. Nie tylko na tym forum. Jeśli masz low&tigh i masz więcej niż 40 lat, to rozumiem, że jesteś szczęściarzem.
Odsetek kolego. Możesz również poczytać wiele historii nieobrzezanych facetów po 40, którzy są impotentami. Na co w ich przypadku zwalisz winę? Zaburzenia erekcji po 40 po prostu już występują z różnych przyczyn. Oczywiście może to być efekt obrzezania, ale pisanie z taką pewnością i grzmienie, że low&tight robi z faceta inwalidę jest co najmniej niedorzeczne.
 
  • Like
Reactions: AGv

Kamil26

New member
Polecam bravera control koszt około 50zl kupisz w aptece oraz na allegro,efekt od 1 użycia tylko nie przesadź z aplikacją wystarczy 3 prysniecia bo nie będziesz mógł dojść, stosowalem co jakiś czas nie przy kazdym stosunku i seks się wydłuży nawet gdy go nie stosowalem, dziala na zasadzie znieczulenia członka.Wazne też by przed szczytowaniem sie w porę zatrzymac odczekać i kontynuować powiedzmy za 3min.
 

MKD

Active member
Odsetek kolego. Możesz również poczytać wiele historii nieobrzezanych facetów po 40, którzy są impotentami. Na co w ich przypadku zwalisz winę? Zaburzenia erekcji po 40 po prostu już występują z różnych przyczyn. Oczywiście może to być efekt obrzezania, ale pisanie z taką pewnością i grzmienie, że low&tight robi z faceta inwalidę jest co najmniej niedorzeczne.
Problemy z erekcja ciezko powiazac z posiadaniem napletka lub nie. Tutaj chodzi o to, ze przy cieciu low strefa erogenna jest zdecydowanie mniejsza niz przy cieciu high.

dlugosc stosunku wydluza sie z wiekiem jak i doswiadczeniem seksualnym. Mniej nas podnieca itd co rowniez przeklada sie na erekcje.

teraz jesli ta strefa erogenna jest mala bo mamy tylko zoladz to na logike czas potrzebny do wytrysku jest dluzszy niz z napletkiem wewnetrznym. Dodajac do tego wiek moze sie zrobic nie ciekawie ale nie musi.

teraz pytanie. Po co ryzykowac?
 

Podobne tematy

Do góry