• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jądra ponad moszną przy niskich temperaturach - fiksacja?

promatyk1

Member
W przypadkach typu bieganie w niskich temperaturach worek mi się kurczy na tyle, że jądra idą nieco do góry w kierunku podbrzusza (tak jakby moszna była za mała wtedy, zbyt skurczona). Wtedy jak np. biegnę dalej to czuję dyskomfort.
Tak samo bywa przy kąpielach w zimnej wodzie. Wtedy normalnie sobie pomagam spychając jajca w dół palcem, ale jak worek jest nadal ściśnięty, to one wracją znowu do góry.
Na codzień nie ma żadnych problemów - jajca se wiszą.
Czy miał ktoś taką przypadłość i rozwiązał to chirurgicznie?
 

Krystiankendroj

Active member
Ja tak mam , czasem jądra idą mi do góry, ale nie w brzuch tylko unoszą się jakby bliżej penisa a moszna się kurczy czasem też sam penis się kurczy bardzo , jedyne co pomaga to albo się ogrzac albo rozluźnić, nic z tym właściwie nie robię bo po co
 

amenek5

Active member
Pytanie czy nie dochodzi również żylaki powrózka nasiennego. One również mogą ograniczać miejsce w mosznie i podczas kurczenia się moszny jest tam ciasno.
 

Trolo

Well-known member
Żylaki to musiałby być jakieś gigantyczne i na bank by coś o tym wspomniał bo by mu nie pasowało. Każdy facet dotyka sobie moszny czy jąder przynajmniej raz jak się kąpie.
Moim zdaniem zimno to jedno, a aktywność fizyczna to drugie i w połączeniu może tak być. Może bielizna termo pomoże jak będzie tam cieplej?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
H Ból jądra Inne 1
N Przewlekły ból jądra Inne 5
B Sflaczały worek na jądra Inne 3
L Kulka obok jądra Inne 2

Podobne tematy

Do góry