• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

I po problemie

andreas-1963

New member
Witam
Mój problem zaczął się każdy godzinami siedząc za kierownicą Tira czułem silne pieczenie w siusiaku i chciało mi się ciągle sikać. Olewałem to , ale ból był coraz większy i w końcu żona zagoniła mnie do urologa, który wysłał mnie na USG i bdanie krwi . USG wyszło tragiczne – prostata mocno powiększona i badanie z krwi dodatnie . Na początek dostałem antybiotyki, po których zamiast lepiej było coraz gorzej , a uczulenie na antybiotyk ogromne. Międzyczasie moja żona za radą jednej z koleżanek zapisała mnie do Pyskowice do dr Poremowa. Przyznam szczerze nie miałem przekonania do tej wizyty, bo już miałem dosyć tych konowałów. Dzisiaj wiem , że był to szczał w dziesiątkę. Lekarz super nie żaden nadęty bufon , nie pieprzył i nie wymądrzał się jak ta cała banda specjalistów. Przebadał mnie wzdłuż i wszerz i zapisał szereg preparatów ziołowych . Leczyłem się u niego 6 miesięcy , ale mnie z tego wyciągnął . Dziś zrobiłem USG i jest ok , a badanie z krwi ujemne.
Muszę przyznać , że dr Poremow nie tylko pomógł mi wyzdrowieć ale pomógł mi zrzucić wagę ciężką bez zbędnych wyrzeczeń. Trochę mnie szarpnęło z kasy, ale pieprze to , najważniejsze że znów jestem 100% chłopem.
 

Podobne tematy

Do góry