• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

I nadeszła moje kolej

grzegorczyk

New member
Meh, tam gdzie opuchlizna się zmniejszyła to znowu wróciła. Dzis było krwawienie z wędzidełka, zaczęło się przy moczeniu w rumianku. Nie wiem co się stało. Krwawienie chwile potrwało oraz pojawiły się jakieś gęste ropopodobne kropki pod wędzidełkiem. Prawdę mówiąc wygląda to gorzej niz wczoraj. Samo wędzidełko mnie od momentu krwawienia troche pobolewa (pulsujący lekki ból). Jutro konsultacja. Jak na pierwszy tydzień to to średnio wygląda.
 

grzegorczyk

New member
Hej
Wczoraj byłem na konsultacji. Lekarz po spojrzeniu stwierdził że nie ma się czym przejmować. Miejsce zabiegowe goi się dobrze, a opuchlizna powinna zacząć schodzić na dniach, i faktycznie dziś (kolejny dzień po konsultacji) zeszła dosyć konkretnie po jednej stronie (lewa strona na drugim zdjęciu), ta część nie jest już tak nabrzmiała, mimo że tego nie widać na fotce :p. Nie było już krwawienia (odstawiłem rumianek).

8 dzień po zabiegu
Imgur
 

grzegorczyk

New member
Też mieliście problem z mocną suchością główki ? Aż mi się takie pękniecie czerwone zrobiło nad brzegiem. Jakiś krem nawilżający ? :p
 

Rafaelo91

New member
O dziwo u mnie główka nie wysycha tak jak to widać u niektórych na zdjęciach czasem i naskórek łuszczy się płatami. Na początku smarowałem maścią nagietkową (tania i dobra również np. na twarz w czasie mrozu :)) a potem mi sie nie chciało smarować, ale ogólnie polecam tą maść :)
 

grzegorczyk

New member
@up
Super, jutro kupię. Ogólnie wszytko fajnie się goi, niektóre szwy zaczynają się już luzować (po 11 dniach). Opuchlizna przy wędzidełku już ładnie schodzi.
Tylko właśnie ta suchość :p
 

lulek

New member
A mozna ta mascia smarowac okolice szwow zeby troche nawilzyc? Tez mam mocno wyschniety naskorek i lekko sie luszczy, szwy staly sie takie suche i twarde
 

Rafaelo91

New member
A mozna ta mascia smarowac okolice szwow zeby troche nawilzyc? Tez mam mocno wyschniety naskorek i lekko sie luszczy, szwy staly sie takie suche i twarde

A to nie wiem czy szwy można smarować. W tej maści jest wazelina i ekstrakt z nagietka więc jakoś bardzo inwazyjne składniki to nie są ;) samych szwów nie smarowałem niczym, ale wiadomo coś tam na pewno przy chodzeniu na szwy się przemieściło i nie działo się nic złego.

Grzegorczyk daj znać jak rezultaty jak zaczniesz smarować :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Szwy trzeba moczyc, tak samo główkę żeby za szybko nie wysychala i żeby płatami nie ściągać z niej skory. Szwy i woda to najlepsza kombinacja aby ładnie się luzowaly i "odklejaly" od ciała. Ja miałem nawet na ulotce napisane jaka dostałem, ze od drugiego dnia po zabiegu moczyc ptaka min 2 razy dziennie przez 10 min.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Ja niczym nie smarowałem, łuszczyło się, łuszczyło, no bo wystawiony na suchość a teraz już ładnie pięknie :)
 

grzegorczyk

New member
Siema

12 dzień po zabiegu
Imgur

Goi się fajnie, opuchlizna na wędzidełku zmniejszyła się o jakieś 60%. Oponka również wielka nie jest. Zostały tylko te strupy które powoli zaczynają odpadać.

No i ten piękny moment Imgur :D
Niby supełek jest cały, ale jakoś mi tak wypadł przy dotyku, żadnego sączenia się płynu z miejsca szwu nie było.

Dobrej nocy ;)
 

grzegorczyk

New member
W Kołobrzegu.

Dzis rano po odwinięciu gaz kolejny szew latał sobie przyczepiony końcóweczką do skóry, uciąłem nożyczkami :p
 

grzegorczyk

New member
23 dni po zabiegu
Imgur
Ząbki powoli się wygładzają, bólu nie ma już żadnego. Został jeden szew z boku i jakieś 2 na wędzidełku pokryte strupem który gdyby nie szwy, już by odpadł.

Mam dwa pytania
1. Czy to że ta nieszczęsna opuchlizna utrzymuje się już od 3 tygodni to normalne ? Bo szczerze mówiąc zaczyna mnie trochę denerwować, a do wchłonięcia jakoś jej się specjalnie nie spieszy. Konsekwencją tej opuchlizny jest to, że wędzidełko jest trochę skrzywione. Jakieś sposoby na szybsze pozbycie się tego oprócz rumianku ? Venescin próbowałem i efekt był zerowy (może dlatego że stosowałem go tylko 3 razy) :<

2. Imgur Czy ten fragment powinien się tak naciągać ? Nie przeszkadza mi, ale wolałbym wiedzieć ;)

Pozdrawiam
 

Rafaelo91

New member
1. Niezbyt się zmniejsza ta opuchlizna na spodzie. A próbowałeś innych metod? Moczenie w roztworze sody oczyszczonej albo smarowanie altacetem? Próbuj, może akurat po którymś ruszy.
2. W tym miejscu miałem podobnie tzn. tu jest najmniejsza odległość między główką a skórą z trzonu. Wydaje mi się że to efekt cięcia, bo lekarz chyba zaczyna po stronie grzbietowej na samym końcu jedzie do tego miejsca które zaznaczyles i dalej juz dookoła. U mnie się to rozciągło, albo rozjechalo jak rana była świeża, bo ząbki nie są dookoła tylko zaczynają się trochę na prawo.
 
23 dni po zabiegu
Imgur
Ząbki powoli się wygładzają, bólu nie ma już żadnego. Został jeden szew z boku i jakieś 2 na wędzidełku pokryte strupem który gdyby nie szwy, już by odpadł.

Mam dwa pytania
1. Czy to że ta nieszczęsna opuchlizna utrzymuje się już od 3 tygodni to normalne ? Bo szczerze mówiąc zaczyna mnie trochę denerwować, a do wchłonięcia jakoś jej się specjalnie nie spieszy. Konsekwencją tej opuchlizny jest to, że wędzidełko jest trochę skrzywione. Jakieś sposoby na szybsze pozbycie się tego oprócz rumianku ? Venescin próbowałem i efekt był zerowy (może dlatego że stosowałem go tylko 3 razy) :<

2. Imgur Czy ten fragment powinien się tak naciągać ? Nie przeszkadza mi, ale wolałbym wiedzieć ;)

Pozdrawiam

1. Tak. Jeśli to chłonka (na 99%) to się wchłonie ale może to trwać max 6-9 miesięcy.
Zazwyczaj znika najpóźniej w 2-3 miesiące.

Jak sprawdzić czy to chłonka? Jesli jest miękkie i poddaje się uciskowi to nie masz się czym martwić.
Jeśli zacznie sie robić twarde to już gorzej. U mnie zrobiła się blizna przerostowa, którą po 11 miesiącach musiałem wycinać i teraz dla przykładu nie miałem kompletnie opuchlizny.


2. Nie, nie powinien. Co do jednego przedmówca ma racje - to zdaje się jest miejsce gdzie zabieg się zaczyna i kończy.
Prawda jest jednak taka, że skóra w tym miejscu jest na tyle rozciągliwa to nawet j7eśli nie sama, to z pomocą kremu na blizny, powinna się wyrównac




\Edit: pamiętaj o jednej podstawowej zasadzie - penis zawsze do góry i w miarę obcisłe majtki.



Dodatkowo możesz stosować:
- leki poprawiające ukrwienie (tabletki na żylaki takie jak Aescin i/lub Diosminex).
- zioła oczyszczające organizm (np. czystek, pokrzywa)

i... w przypadku skrajnej desperacji okłady z kapusty - sposób sprzed 100 lat ale jednak kiedyś tak leczono obrzęki
 

grzegorczyk

New member
@up
1. Tak, obrzęk jest miękki, i bardzo łatwo daje się uciskać. Widziałem twój topic o przeroście. Dobrze że już masz to za sobą.
2. Tym się już tak nie martwię, nie przeszkadza mi to w ogóle, chciałem być tylko pewny że jest ok ;)

Zastosuje się do waszych rad. Wielki dzięki :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Sproboj ten liść kapusty. Musisz go lekko oklepac z jednej strony, z tej ktorej będziesz przykładał do ptaka. Nie na wylot bo sok będzie wyciekal. Kombinuj juz teraz żeby ta opuchlizna zaczęła schodzić bo później będziesz żałował jak się zrobi blizna jak u kolegi jankowalski_1988. Mocz tez ptaka w wodzie z soda oczyszczona. Tak kazał robić mój lekarz jak mu pokazalem moja opuchlizne. Tylko moja była na trzonie penisa i była bolaca i twarda (zapalenie jakieś czy cos) moczylem dwa razy dziennie po pol godziny a na noc oklad z liścia kapuchy. 4 dni tak robilem i pomogło.
 

grzegorczyk

New member
A to co mam to nie jest przypadkiem już załupek ? Minęła druga noc z kapuchą, i drugi dzień z sodą. Zmiana zerowa. Chyba umówię się do urologa prywatnie bo z tym u którego byłem się nie dogadam.

Przed wizytą spróbuję jeszcze patentu saxa128 na nasuniecie pozostałej skóry na żołądź z tematu http://meskiezdrowie.pl/metody-na-oponke-3-4919.html od postu #25 i altacetu razem z ciasnym owinieciem
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry