• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Higiena penisa

Colter

New member
Przed operacją:
Nigdy nie ściągałem napletka (może ze 3 razy przypadkiem). Nie dbałem o higienę, był nieprzyjemny zapach

Po operacji (6 dni):
Książkowy przypadek, prawie zero bólu i szwy z napletka wypadły czwartego dnia. Zostały ze dwie.

Niestety nadal czuję nieprzyjemny zapach moczu po ściągnięciu napletka.

Stąd moje pytanie, jak dokładnie dbacie o higienę?

1) Czy podczas oddawania moczu ściągacie napletek z żołędzia?
2) Czy po oddaniu moczu myjecie ujście cewki moczowej lub cały żołądź? (wodą, mydłem?)
3) Jak myjecie penisa np pod prysznicem? Wodą z mydłem myjecie żołądź, czy naciągacie napletek na maksa i tam też?
 

mezczyzna

New member
1. Ja podczas oddawania moczu zawsze ściągam napletek. Jakiś czas temu zacząłem i stwierdziłem że tak jest o wiele lepiej, bo a) sikasz prosto ;) b) nic ci nie zostaje pod napletkiem.
2. Kiedyś myłem po każdym oddaniu moczu ale szybko mi się znudziło. Wystarczy jak myję małego pod prysznicem.
3. Podobno powinno się używać jakichś płynów do higieny intymnej. Ale ja normalnie myję żelem pod prysznic. Naciągam napletek, myję pod spodem i jest ok :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Myjesz wszedzie. Odciagasz napletek i myjesz jego wewnetrzna strone, zoladz , od spodu, gory, boku. Wszedzie. Mozesz odciagac napletek do lania. Zawsze jednak jakas kropelka zostanie i wejdzie pod napletek i po czasie bedzie nieprzyjemny zapach. Dlatego obowiazkowo przynajmniej raz dziennie myjesz pindola porządnie.
 

Colter

New member
No to poczekam aż szwy będą zdjęte i wtedy go porzadnie umyję. Teraz mimo mycia ciągle ten nieprzyjemny zapach jest, pewnie za żołędziem i na napletku umyłem niedokładnie, no ale póki są szwy to wolę nie przeginać z obciążeniami.
 

Podobne tematy

Do góry