• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Hemoroid?

akal321

New member
Witam,
wczoraj chyba przesadziłem. Od razu chcę powiedzieć, że nie wytrzymałem i musiałem kolejny raz zrobić sobie dobrze, więc czytając mój poprzedni post o walce z masturbacją, można odnieść wrażenie, że jedno robię a drugie chcę, takie skrajności niestety w moim życiu występują. Przejdę do sedna. Chciałem u siebie znaleźć punkt G, więc w tym celu założyłem gumową rękawiczkę i szukałem go w odbycie (no bo tam się znajduje). Po pewnym czasie szukania i nieudanych próbach zlokalizowania go, zacząłem po prostu masturbować się analnie (wkładałem maksymalnie 3 palce, więcej nie dałem rady). Podejrzewam, że nie zadbałem wystarczająco o poślizg (użyłem płynu do kąpieli - wiem, nie powinienem tego użyć) i z tego powodu zrobiło się to, co widać na załączonych zdjęciach. Jest to hemoroid, czy zwyczajna opuchlizna, która może wynikać z seksu analnego/wsadzania palców? Może coś innego? Co ważne, dzisiaj przy załatwianiu się, piekła mnie ta okolica i od wczoraj po kilku godzinach od incydentu czuję jak odbyt pulsuje. Jak "zasysam" do środka, to nic mnie nie boli, mogę normalnie siedzieć. Kupiłem Procto-hemolan (na hemoroidy) i już posmarowałem raz, bo to była pierwsza rzecz, jaka mi do głowy przyszła.

 

toastt

Well-known member
Wygląda jak hemoroid, ale może to też być opuchlizna wynikająca z użycia płynu do kąpieli jako lubrykantu. Jak masz możliwość to kup korę dębu w zielarskim (polecam marki Flos, jeśli będą mieli) i przygotuj wywar z niej zgodnie z opisem na opakowaniu. Taki wywar ostudź do temperatury takiej, w której będziesz pewien, że się nie oparzysz (wsadź do garnka rękę i potrzymaj ją przez minutę - jak nie parzy, to ok). Weź czystą ścierkę bawełnianą albo gazę 1 m² z apteki, nasącz ją i lekko wyciśnij i siedź na tym przez przynajmniej 15 minut. Czynność można powtarzać 2x dziennie, najlepiej ze świeżego wywaru. Jak masz wannę w domu, to możesz zrobić mocny wywar i dodać do czystej wody i w niej się wykąpać, ale może Ci to wysuszyć skórę na całym ciele. Powinno to pomóc. Dla spotęgowania efektu możesz kupić tabletki aescin i zażywać je według ulotki - o ile nie masz uczulenia (!).
 

akal321

New member
Aktualizacja,
posmarowałem odbyt łącznie 2 razy, wczoraj około południa i dzisiaj z rana. Wygląda to w ten sposób. Moim zdaniem widać delikatną różnicę. Jakieś rady/ocena?
 

flader

Active member
Wygląda na zwykły hemoroid, więc raczej bez obaw. Takie coś może też się stać przy zatwardzeniach. Smaruj cały czas tym procto-hemolanem. Jeżeli nie będzie się poprawiać w ciągu 5-7 dni to warto by zobaczył to lekarz.
 

akal321

New member
Sytuacja na dzień 04.02. Używałem Procto hemolan około 7 dni, później już z niczego nie korzystałem. Moim zdaniem sytuacja się znacznie poprawiła i wcale nie mam już żadnych bólów czy trudności z wypróżnianiem (wcześniej musiałem ręką przesuwać pośladek, żeby kupa nie haczyła o hemoroid)
 

toastt

Well-known member
Jak problem będzie się powtarzał i nie masz zamiaru zrezygnować z masturbacji analnej/stosunków analnych, to ja bym Ci radził iść do proktologa i porozmawiać o usunięciu hemoroida. Można to zrobić bezkrwawo zabiegiem gumkowania i będziesz miał spokój na dłuższy czas. Raczej się to nawróci za jakiś czas.
 

akal321

New member
RACZEJ z tego zrezygnuję, bo nie dawało mi to aż takiej przyjemności, zwłaszcza, że nie odnalazłem w pełni punktu G i tylko eksperymentowałem. Bardzo Ci dziękuję za rady
 
Do góry