• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Helicobacter pylori - problem z anybiotykiem…

Wireman

Member
Cześć.
piszę na tym forum, bo tu z Wami przeżyłem obrzezanie i liczę na waszą pomoc. Może ktoś miał podobny problem.
Szybko i na temat:
Problemy żołądkowe
Przelewania i wzdęcia
Olbrzymie osłabienie
Potrafiłem przespać cały dzien
No i do tego kompletny brak apetytu i spadek wagi.
Zrobiłem pełne badanie krwi(morfologia, tarczyca, bolerioza, próby wątrobowe i 100 innych)
Tylko ferrytyna przekroczona. Reszta idealnie.
lekarze oczywiście rokładają ręce ale jeden rzucił mi na odchodne: A może helicobacter?
No to zrobiłem badanie. Trafił👏🏻👏🏻👏🏻
We wtorek wieczorem rozpoczołem terapię suuuuuper nowoczesnym lekarstwem PYLERA. Już w czwartek oczy mi się otworzyły. Byłem bardziej przytomy. Problemy żołądkowe odeszły w zapomnienie. Ale-i tu przechodzimy do mojego problemu- MAM PRAWIE WSZYSTKIE SKUTKI UBOCZNE.

Dlatego pytam Was drodzy forumowicze czy też tak mieliście? Moje doświadczenie z antybiotykami jest zerowe, bo nie choruję. Ostatni antybiotyk brałem po obrzezaniu profilaktycznie 3lata temu.
Teraz mam wysypkę, bolą mnie stawy, mięśnie, jestem osłabiony, mam nudności itd itp.
Czy to tak ma być?
Wytrwać w tym czy zmienić antybiotyk?

Bardzo proszę o jakąś opinie.
 

Krystiankendroj

Active member
Jak maszyna nie ma na czym pracować to nie działa
Jelita pewnie wyjałowione całkowicie
Stres ciągle życie w pośpiechu jedzenie byle czego
To tak nie dała że wrzucisz antybiotyk i ci pomoże
To nie magia
Jak nie ma bakteri w
 

Krystiankendroj

Active member
Jelitach to organizm nie będzie rozkładał jedzenia ani pobierał z niego substancji
Wrzuc na codzień kefir do picia , do tego jakieś mocne witaminy kup , jakieś końskie dawki
Antybiotykiem to ty tylko wytluczesz resztę bakrlterii które zostały
 

toastt

Well-known member
Bierzesz dwa groźne antybiotyki - metronidazol i tetracyklinę, więc nie ma się co dziwić, że są skutki uboczne. Poczytaj co metronidazol potrafi zrobić człowiekowi i podejmij decyzję sam, a najlepiej w porozumieniu z lekarzem. BTW to nie jest nowoczesne lekarstwo, ani jego skladowe nie są w żaden sposób nowoczesne. To stare leki, a już szczególnie bizmut.
 

Wireman

Member
Dzięki za odpowiedź.
jeszcze 5dni mi zostało. Z brzuchem już ok. Ale dziś mdłości razy dwa… Masakra. Ale postaram się wytrwać.
Dzięki raz jeszcze👍🏼
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry