• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Guzki na mosznie żylaki?

marek 21

New member
Walczę z bólem jąder od paru lat bez owocnie. Bolą mnie przy lekkim puknięciu a urolodzy nie widza problemu. Mam dwa guzki na mosznie lewego jądra tam gdzie biegnie żyła. Kłujący ból pojawia się znienacka ale problem z przerwami istnieję od 8 lat ! Ostatnio wykryli bakterię e coli w moczu i tez nie potrafią tego wyleczyć. Przepisali dwa różne antybiotyki, po jednym nie mogłem z kibelka wstać a po drugim tka mnie zaczęły jądra boleć że w połowie odstawiłem go. Antybiotyk pierwszy to
Ramoclav a drugi to Zinoxx. Prywatny urolog stwierdził lekkie zapalenie nad jąder a w wynikach krwi mam małe zapalenie a według lekarza rodzinnego nie jest one istotne i świadczy że nie mam zapalenia nad jader. Cholery idzie dostać każdy ględzi co innego. Urolog widział te guzki stwierdził że to nic poważnego ale jak mu wierzyć skoro wcześniej zdiagnozował mi zapalenie prostaty której nie miałem. Czy to nie są żylaki moszny? Już tu kiedyś pisałem i problem nadal jest.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja to bym raczej powiedzial ze to jakies kaszaki lub tluszczaki, zapalenie gruczołu łojowego :unsure: w tym kierunku ci patrzyli? Bo to dosc jasne jest a jakby to od żyly to by mialo siny kolor predzej
 

marek 21

New member
Urolog powiedział że to nic takiego. Tak samo lekarz z przychodni. A czy zapalenie nad jader może powstać przez bakterie e-cola? Bo mam je w moczu. Już mi tyle lekarzy kręciło worem że szok i problem nadal jest. Jeden debil urolog stwierdził że udaję albo mi się wydaję. Więc wolę po 3 latach szukać pomocy na forach niż u tych zjebów.
 

marek 21

New member
Nie wyleczy ale moze coś doradzi. Na te zapalenie wywołane bakteriami ecoli czy potocznie zwanymi kałowymi. Lekarka stwierdziła że są na nie tylko dwa antybiotyki. I albo one albo szpital i wlewy dożylne.
 

marek 21

New member
A jednak nawet nie doradzi zupełnie jak lekarze raczej konowały. Ostatnie badanie pokazało że bakterie same znikły ciekawe no nie? Dwa badania że je mam trzecie że już nie. A antybiotyków nie brałem. Szlag trafia 8 lat z tym się mecze a te konowały albo wciskają prostatę albo że mam z garem.
 

Podobne tematy

Do góry