• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Guzki (zgrubienia) po zabiegu obrzezania całkowitego.

Zbigniew85

New member
Witam,
jestem 10 dni po zabiegu obrzezania całkowitego, wszystko goi się ładnie, po opuchliźnie praktycznie nie ma śladu, ale wczoraj wyczułem sobie jakby zgrubienia pod skórą na penisie - jedno (ok 10mm) w okolicy usuniętego wędzidełka - poniżej, nieco z lewej, drugie natomiast (3mm) dokładnie po przeciwnej stronie rany - strona grzbietowa penisa - ta którą najczęściej widzi właściciel - około 10mm od rany na trzonie).
Czy miał ktoś coś takiego, czy to po czasie zanika?
 

xpbuff

New member
Zbigniew85 napisał:
Witam,
jestem 10 dni po zabiegu obrzezania całkowitego, wszystko goi się ładnie, po opuchliźnie praktycznie nie ma śladu, ale wczoraj wyczułem sobie jakby zgrubienia pod skórą na penisie - jedno (ok 10mm) w okolicy usuniętego wędzidełka - poniżej, nieco z lewej, drugie natomiast (3mm) dokładnie po przeciwnej stronie rany - strona grzbietowa penisa - ta którą najczęściej widzi właściciel - około 10mm od rany na trzonie).
Czy miał ktoś coś takiego, czy to po czasie zanika?

każdy tak ma nie martw się :) po kilku miesiącach wygładzi się to :)
 

Zbigniew85

New member
Tylko ciekawi mnie co to jest - czy są to jakieś "śmietniki" utworzone z martwych tkanek skóry, które zostały zaszyte i obumarły, czy raczej nierozpuszczone jeszcze kawałki szwów rozpuszczalnych, czy może coś jeszcze zupełnie innego?
 

Podobne tematy

Do góry