Guzek, krosta

dragon22

New member
Witam serdecznie, od jakiegoś czasu(pół roku) pojawił się na penisie guzek nie boli, nie zmienia się po prostu jest, pamiętam, że zrobił się po wcześniejszym wyciśnięciu białej krostki nie przeszkadza mi on w niczym ale chciałbym wiedzieć czy trzeba z tym coś robić, foto:

Kod:
http://www62.zippyshare.com/downloadImage?key=788857191u&time=1291249948
Kod:
http://www62.zippyshare.com/v/28884859/file.html
Kod:
http://www62.zippyshare.com/v/55164813/file.html

 

RMed

New member
Witaj

Widzę że nikt nic nie piszę więc ja coś napisze :D
Ciężko określić co to jest jak wiadomo na penisie jest wiele gruczołów które mogą się zaczopować. Jednak utrzymuje się to u ciebie już 6 miesięcy i nie znika więc może warto by było to z kimś skonsultować dla świętego spokoju
ponieważ jak dla mnie jest ciężko określić po zdjęciach co to dokładnie jest.


Pozdrawiam RMed
 

dragon22

New member
Witaj,

tak jak wcześniej napisałem, wydaje mi się, że powstało to w wyniku wyciśnięcia porsaka, ?narośl? nie jest dużych rozmiarów czytałem, że wrzody są w granicach od 1 cm tutaj jest 0.4 cm, nie przeszkadza mi to a mam taką sytuację, że mój lekarz rodzinny jest dosyć mocno związany z rodziną można powiedzieć, że jest dla mnie jak ciocia więc sytuacja jest co najmniej niezręczna i wstydliwa. Wizyta prywatna nie wchodzi w rachubę ponieważ nie jestem pełnoletni. Jeśli istnieje taka potrzeba mogę zrobić więcej zdjęć. Od dziecka mam problemy ze skórą a to jakieś pryszcze, wysypki więc mam nadzieje, że taką po prostu mam urodę.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Guzek Inne 0
M Guzek na trzonie pod skórą Inne 0
K Guzek obok członka Po zabiegu obrzezania 2
J guzek pod skórą Inne 2
R Bolacy guzek Inne 0
Podobne tematy

Do góry
TOPlist