• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Grozi mi stan zapalny

Knoppers

New member
Witam.

Jestem 12 dni po operacji stulejki i załupka. Byłem w poniedziałek u lekarza, powiedział że wszystko jest ok, tylko muszę umyć żołądź ponieważ mam strasznie dużo mastki. Powiedziałem doktorowi że odczuwam ból kiedy dotykam żołądź. Niestety nic mi nie poradził, ironicznie zapytał "jaki ból" ? A więc tego samego dnia próbowałem umyć żołądź nie zwracając uwagi na ból, jednak wytrzymałem tylko parę minut :( Ból był tak silny że po kilku minutach spędzonych pod prysznicem miałem już łzy w oczach a efekt mojej pracy był mizerny, udało mi się jedynie usunąć duże kawałki mastki :( . Dzień później (jako że dysponuje jedynie prysznicem) wpadłem na pomysł wypłukać żołądź w dużej misce, jednak po paru chwilach poczułem lekkie pieczenie, mastka jest mocno "sklejona" do grzyba, więc i ten plan nie wypalił :(

Wiem że taki brak higieny grozi stanem zapalnym albo jakaś chorobą a nawet i amputacją penisa :(((
Proszę każdego kto wie w jaki sposób mogę oczyścić żołądź z mastki o pomoc !!!
 
Witam.

Jestem 12 dni po operacji stulejki i załupka. Byłem w poniedziałek u lekarza, powiedział że wszystko jest ok, tylko muszę umyć żołądź ponieważ mam strasznie dużo mastki. Powiedziałem doktorowi że odczuwam ból kiedy dotykam żołądź. Niestety nic mi nie poradził, ironicznie zapytał "jaki ból" ? A więc tego samego dnia próbowałem umyć żołądź nie zwracając uwagi na ból, jednak wytrzymałem tylko parę minut :( Ból był tak silny że po kilku minutach spędzonych pod prysznicem miałem już łzy w oczach a efekt mojej pracy był mizerny, udało mi się jedynie usunąć duże kawałki mastki :( . Dzień później (jako że dysponuje jedynie prysznicem) wpadłem na pomysł wypłukać żołądź w dużej misce, jednak po paru chwilach poczułem lekkie pieczenie, mastka jest mocno "sklejona" do grzyba, więc i ten plan nie wypalił :(

Wiem że taki brak higieny grozi stanem zapalnym albo jakaś chorobą a nawet i amputacją penisa :(((
Proszę każdego kto wie w jaki sposób mogę oczyścić żołądź z mastki o pomoc !!!


Myślę, że to już pewnie. Szykuj się do amputacji...
Hipochondryk po usunięciu stulejki. To musiało się tak skończyć! Skąd w ogóle tak absurdalny pomysł?


Ból (też uważam, że odrobinę wyolbrzymiasz, jednak ja nie miałem stulejki więc i przyzwyczajenie żołędzia po obrzezaniu było łatwiejsze) minie - to kwestia czasu kontaktu żołędzia "ze światem zewnętrznym" i regularnego mycia.
Co możesz zrobić dziś? Proponuję bardzo często odkażać ranę i jej okolice, najbardziej zabrudzone miejsca - najlepiej Octeniseptem.
Wtedy mastka będzie odmakać i powoli znikać a i penisa nie będzie trzeba obcinać ;)

Dodatkowo jeśli już chcesz płukać w czymś sprzęt to nie w zwykłej wodzie.
Albo Rivanol (powinien skutecznie usuwać brud ale będzie wysuszał żołądź) albo woda z szarym mydłem (często polecana przez lekarzy).
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zacisnac zęby i umyc. Nie da sie umyc bezdotykowo. Bo albo dotykasz reka albo woda. Mocz go pierw w tej misce z nascie minut zeby sie wszystko dobrze rozmoklo, woda letnia. Mozesz w wodzie troche pomietolic kostke mydla zebys mial troche mydlin, pomoga w rozpuszczeniu brudu.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Dlatego najlepiej tekst poprzeć zdjeciami, żebyśmy mogli zobaczyc co i jak. Wiadomo doktorami nie jestesmy ale mimo wszystko wiecej mozna napisac widzac problem niz czytac opis ktory nie do końca wiadomo czy oddaje stan rzeczywisty.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry