• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Golenie jąder + ćwiczenia

Skk

New member
1. Pomoże ktoś mi? Nie wiem jak mam golić jądra. Zawsze kiedy to robię strasznie się zatnę.
2. Da ktoś linka do dobrych ćwiczeń na penisa? Mam tylko 12 cm kiedy mi stoi.
 

XxxpolskaxxX

New member
1. Zależy jaką maszynką golisz. Ja polecam ci gilette blue 2 lub 3 ale innymi też możesz (zalecam używanie pianki) i najlepiej golić jak jądra są spięte od zimnej wody bo jak są zwisłe to nawet ja mam problem. I możesz nawilżać po goleniu dzięki temu unikniesz podrażnień.
2. Ja osobiście polecam jelqing są to ćwiczenia rozciągające penisa. Ja jes stosowałem pare miesięcy temu i serio jest efekt! Ale zależy ile masz lat bo im młodszy jesteś tym lepsze efekty będą.

Ps. Napisz ile masz lat i (możesz ale nie musisz) wyślij zdjęcie na igmour i udostępnij tu bo mi soę wydaje że wcale nie masz okropnie małego a liczy soę grubość! Pozdrawiam!
 

Skk

New member
1. Zależy jaką maszynką golisz. Ja polecam ci gilette blue 2 lub 3 ale innymi też możesz (zalecam używanie pianki) i najlepiej golić jak jądra są spięte od zimnej wody bo jak są zwisłe to nawet ja mam problem. I możesz nawilżać po goleniu dzięki temu unikniesz podrażnień.
2. Ja osobiście polecam jelqing są to ćwiczenia rozciągające penisa. Ja jes stosowałem pare miesięcy temu i serio jest efekt! Ale zależy ile masz lat bo im młodszy jesteś tym lepsze efekty będą.

Ps. Napisz ile masz lat i (możesz ale nie musisz) wyślij zdjęcie na igmour i udostępnij tu bo mi soę wydaje że wcale nie masz okropnie małego a liczy soę grubość! Pozdrawiam!
Mogę wysłać jutro wieczorem dopiero
 

wacie

Active member
1. Pomoże ktoś mi? Nie wiem jak mam golić jądra. Zawsze kiedy to robię strasznie się zatnę.
2. Da ktoś linka do dobrych ćwiczeń na penisa? Mam tylko 12 cm kiedy mi stoi.
ad 2 . Nie przesadzaj
ad 1. Może zamiast golenia zastanów się nad kremem do depilacji
 

MKD

Active member
Na mnie krem nie dziala tak jak na innych. Zawsze gole maszynka jednorazowa z 3 ostrzami. Gore trymerem na 1mm.

jajek elektryczna nie polecam bo sie zawsze ranki porobia i pozniej tylko krew leci.

gole sie po prysznicu bez zadnej pianki tylko nakladam delikatnie krem do rak nawilzajacy i po goleniu tez.
Nigdy nic nie boli ani nie ma podraznien. Calosc zajmuje max 10 minut
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry