• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gojenie! :)

Szczęśliwy

New member
Witam Kolegów!
No i w końcu przyszła kolej na mnie, poddałem się zabiegu stulejki z czego jestem bardzo ale to bardzo zadowolony ;)
Zabieg miałem 4 dni temu we Wrocławiu, pierwszy dzień robiłem opatrunki i trzymałem małego do góry. Dziś mój mały nie krwawi, nie ma opuchlizny i bardzo swędzi przy szwach. Czy mam rozumieć ze się goi i nie musze trzymać już go ku górze (co mnie bardzo denerwuje)? Dodał bym zdjęcia ale jestem tu nowy i nie wiem jak :p
 

Rafaelo91

New member
Gratulacje i witamy w klubie :). Swędzenie to naturalna rzecz towarzysząca gojeniu, choć nie zawsze musi występować. Profilaktycznie możesz ponosić go do góry jeszcze trochę.

Co do zdjęć to wchodzisz na imgur.com -> upload files -> wstawiasz foty -> jak Ci się już zaladuja i wstawią to kopiujesz adres do swojego posta i już :)
 

CoRobic22

New member
Szczęśliwy, u kogo robiłeś zabieg?? Jaki lekarz itp, mógłbyś podać namiary na pw? I opisać jak to wyglądało? Tez mam problem ze stulejka szukam jakiegoś dobrego lekarza mimo że mam 60km do wrocka to warto, skoro masz takie rezultaty, czy miałeś pełne obrzezanie?:) z góry dzięki! :)
 
Witam Kolegów!
No i w końcu przyszła kolej na mnie, poddałem się zabiegu stulejki z czego jestem bardzo ale to bardzo zadowolony ;)
Zabieg miałem 4 dni temu we Wrocławiu, pierwszy dzień robiłem opatrunki i trzymałem małego do góry. Dziś mój mały nie krwawi, nie ma opuchlizny i bardzo swędzi przy szwach. Czy mam rozumieć ze się goi i nie musze trzymać już go ku górze (co mnie bardzo denerwuje)? Dodał bym zdjęcia ale jestem tu nowy i nie wiem jak :p

Ja tam ponosiłbym nie kilka dni a jeszcze ze 2-3 tygodnie ;)
Po tym czasie rana powinna być już zagojona więc i opuchlizna nie powinna powstawać
 

Podobne tematy

Do góry