• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ginekomastia czyli mam piersi

alex84

New member
Odejdę trochę od tematów związanych z penisem na rzecz tkanki tłuszczowej, która zbiera się wokoło moich sutków tworząc... piersi. Początkowo myślałem, że to po prostu tkanka tłuszczowa, ale gdy zacząłem tracić na wadzę, a "piersi" nadal są, zacząłem się zastanawiać, dlaczego. Wcześniej nie miałem pojęcia, że jest coś takiego jak SPAM ginekomastia. Obczajcie sobie zdjęcia w necie, jak to wygląda! No facet z cyckami! Słuchajcie, muszę się tego pozbyć. Nie tylko dlatego, że koledzy ze mnie szydzą, no nie chcę mieć cycków! Ktoś miał podobny problem? Przechodził zabieg?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Michal78

New member
Ja miałem i nie jest to nic wstydliwego. Z tego co rozmawiałem z doktorem, to jest to dość powszechny problem. Ja po wielu miesiącach poszukiwań zdecydowalem się zrobić zabieg u doktora Wojciecha Rybaka. Bardzo wporządku gość. Szczerze z pacjentem rozmawia a nie jakieś tam marketingowe biadolenie. Zabieg przebieg dość sprawnie, rekonwalescencja rownież. Ogólnie jestem 3 miesiące po zabiegu i z efektów jestem bardzo zadowolony. Nie czekaj tylko zgłoś się do lekarza i pozbadz się tego jeśli ci to przeszkadza. ja polecam doktora Rybaka. Zawsze możesz po prostu pogadać z nim i dowiedzieć się co i jak. wiem ze zleca również badania np. usg.
 

stonak

Member
Czasami warto schudnąć. Najlepszym rozwiązaniem dla osób wybierających aktywność fizyczną w walce z ginekomastią jest połączenie ćwiczeń aerobowych z siłowymi. Ćwiczenia aerobowe pozwolą spalić nam tłuszcz, a ćwiczenia siłowe ukształtować odpowiednio mięśnie. Połączenie tych obu form treningu pozwoli uzyskać optymalny efekt ćwiczeń.

Jeśli jednak pomimo wyeliminowania problemów z hormonami i schudnięcia ginekomastia dalej się utrzymuje, pozostaje wizyta u lekarza chirurga.
 

Podobne tematy

Do góry