• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gdzie zacząć?

Witam mam 22 lata no i czas już chyba w końcu wziąć się w garść bo za długo o tym myślę i się męczę.. Niby w tym roku mam takie postanowienie żeby to zmienić a już mamy.... zaraz lipiec :((
Oczywiście znana awaria - problem ze ściąganiem skóry przed i w fazie wzwodu ;/ jedynie widać 1/3 żołędzia.
Z dziewczyną uprawiam już sex ze 2,3 lata - akceptuje to ale chce coś zrobić dla niej i dla siebie (niby nie przeszkadza ale chce się duzo więcej)
Nie wiem od czego zacząć.
Mam 100km do Warszawy, jestem z okolic płońska. Nie wiem gdzie mam się z tym zgłosić szpital?prywatny doktor?prywatne szpitale?
Chcę w końcu gdzieś zadzwonić i się umówić i zacząć... Oczywiście wszystko chcę załatwić "po cichu" no bo fakt faktem wstydliwy temat :/
Może mi ktoś polecić od czego zacząć? gdzie zadzwonić?
Czy taki zabieg zrobią normalnie w szpitalu czy lepiej do specjalistów z tym się skierować?
 

Crede

New member
Jest tutaj dział o lekarzach, poszukaj tam Warszawy i popytaj ludzi. Jeśli zabieg prywatny to może on trochę kosztować. Widziałem już kwoty od 700 do nawet przekraczających 2tys. złotych. Możesz jeszcze próbować przez NFZ, ale musisz mieć książeczkę a z tym może być kłopot bo trzeba ją dostać od rodziców (jest ona teraz podbijana tylko na miesiąc, chyba że pracujesz to Ci podbiją w robocie). Możesz wymyślić, że potrzebna jest do dentysty czy coś podobnego. Jeśli przez NFZ to najlepiej iść prywatnie do urologa który ma podpisany kontrakt z NFZ. Płacisz jedynie za wizytę, a jemu mówisz że chcesz zabieg mieć refundowany. Wtedy zwykle dużo krócej się czeka, dużo taniej wychodzi i równie dobrze jak prywatnie.
Jestem w tym samy wieku co ty, ale u mnie problem jest większy. Chciałbym zrobić tak ja Ty, po cichu ale boję się że przytrzymają mnie na noc i co ja wtedy powiem w domu? Do innego miasta mam ok. 80km, najlepiej gdyby to się wszystko zamknęło w jednym dniu, ale po zabiegu zdarzają się mocne krwawienia i nie wiem czy sobie z tym poradzę. Daj znać jak u Ciebie z postępami w tej sprawie, przed i po zabiegu. Powodzenia życzę.
 
No własnie bo nie wiem gdzie zaczać, gdzie uderzyć, czy w Płońsku mam szukać czegoś? Jeżdzę co 2 dzien do CIECHANOWA, tam też szpital i jakieś poradnie i nie wiem czy tam mam szukać.
Książeczka nie problem, pracuję i mam ją cały czas sam dla siebie.
Po prostu jest pewnie setka miejsc gdzie zadzwonić, tylko nie wiem gdzie by było najlepiej żeby czegoś nie spieprzyć.. czy na prawdę szukać tylko w Warszawie ? szpital ciechanowski ma dział urologii ale nie wiem czy byłby to dobry pomysł..
 

kristofer87z

New member
Nie podam Ci konkretnego miejsca, bo nie jestem z Twoich okolic.
Ale polecam Ci konkretne przeszperanie forum i wybranie naprawde sprawdzonego lekarza.
Niektorzy z forum wybrali sie do lekarza bez opinii, czego teraz bardzo zaluja, bo spieprzyli im zabieg.
Niektorzy musieli robic poprawki, ktore nie byly latwe z powodu wczesniejszej operacji i efekt koncowy to juz nie to samo, co pojedyncza, porzadnie zrobiona operacja.

Zastanow sie tez czy chcesz plastyke, obrzezanie czesciowe/calkowite, jaka technika i co z wedzidelkiem, zebys wiedzial o czym rozmawiasz z lekarzem, bo glupio by bylo, zebys nieswiadomie podjal decyzje o czyms co zostanie do konca zycia.
 

tomek93

New member
ja znam kilka takich miejsc w których nawet są bezpłatne konsultacje. też mam problem ze stulejką. i chciałbym się obrzezać. mam jednak problem z przełamaniem się. jeśli ktoś byłby chętny załatwić to wspólnie (wywiad w tej sprawie w klinice) to niech da znać.
 
Ale powiedzcie mi z taką sprawą to na pewno nie uderzać do szpitala ? w grę tyko brać pod uwagę prywatne kliniki (bo są pewniejsze?)

Kolejna sprawa w tych klinikach NFZ refunduje takie zabiegi na 100% ? i do jakiej kwoty refundują?

I ostatnie pytanko na tą chwilę.. obrzezanie? troche to strasznie brzmi :> ja po prostu chcę pospolicie móc sciągnąć skórę z napletka jak tak jak powinno to być prawidłowe.. ja nie chcę nic usuwać wycinać ciąć... to nie polega na zwiększeniu (rozcieciu) otworu skóry u nasady penisa ?
 

Crede

New member
Poczytaj kilka wątków na forum, to będziesz wiedział czego chcesz. Masz kilka wyjść: albo korekta napletka, mówisz lekarzowi aby zostawił go jak najwięcej (w tym przypadku może nastąpić nawrót, ale jak będziesz dbał o higienę to nie powinno to nastąpić) albo w ostateczności obrzezanie.
Gdzie masz uderzać?
1.Najpierw do rodzinnego, on musi dać Ci skierowanie do urologa, to jeśli na NFZ
2.Do urologa prywatnie, który ma podpisany kontrakt z NFZ - płacisz jedynie za wizytę a zabieg masz refundowany. Krócej czekasz niż w pkt 1
3. Idziesz do urologa prywatnie do jakiejś kliniki, płacisz za wizytę i za zabieg

Pytasz czy refundują zabiegi? Oczywiście, pracujesz, składki płacisz to na coś one idą oprócz pensji posłów. Teraz najlepiej szukaj dobrego lekarza, który przeprowadzi zabieg. Wpisz w google urolog + nazwa miejscowości to coś wyskoczy, poszukaj opinii. Tutaj na forum też zajrzyjhttp://www.stulejka.com/phpBB/viewforum.php?f=6
Jest tam np. Warszawa, popytaj ludzi. Są dobrzy urolodzy zarówno przez NFZ jak i prywatnie. Musisz zadecydować sam czy chcesz płacić, czy jednak nie.
 
Czego chce no chyba tego co każdy :) normalności :> ale ze szczegółowo no to wydaje mi się.. jak już poruszyłeś temat
To... pewnie korekta :) no po co obrzezanie :p żydem nie chce byc :p a może będę musiał :( nie no chodzi mi o to abym miał swobodę przy ściąganiu napletka z penisa w wzwodzie i przed.. więc no co.. walczyć o to żeby jak najwięcej zostało? to chyba oczywiste..
PS. czy istnieje możliwość bo tego się obawiam obserwując to sam iż napletek przyrósł w górnej części do żołędzia? (dziwne połączenie - porównanie?- jakby grubą nicią) chyba nawet jestem pewny tego na 95% :( czy to normalne? zła wiadomość?
 

kristofer87z

New member
wFAZIEswistaka69 napisał:
Czego chce no chyba tego co każdy :) normalności :> ale ze szczegółowo no to wydaje mi się.. jak już poruszyłeś temat
To... pewnie korekta :) no po co obrzezanie :p żydem nie chce byc :p a może będę musiał :( nie no chodzi mi o to abym miał swobodę przy ściąganiu napletka z penisa w wzwodzie i przed.. więc no co.. walczyć o to żeby jak najwięcej zostało? to chyba oczywiste..
PS. czy istnieje możliwość bo tego się obawiam obserwując to sam iż napletek przyrósł w górnej części do żołędzia? (dziwne połączenie - porównanie?- jakby grubą nicią) chyba nawet jestem pewny tego na 95% :( czy to normalne? zła wiadomość?

Jestem obrzezany ale Żydem mnie to nie uczyniło.
Jestem bardzo zadowolony z efektów ;-)

Pzdr.
 
Jak widać.... minęły 4 lata... a ja dalej czekam..
Odzywam się ponownie.. Ale tym razem zdecydowanie chyba sięgnęło zenitu, powód? Koniec z partnerką, która nie zwracała uwagi ---> nowa, przed którą się boję to oznajmić.

Widzę, że dużo postów n/t Warszawy są stare.. zapytam ponownie, poszukuję sprawdzonej lub mniej prywatnej kliniki

koszt - szukam coś do 1000zł w SUMIE.

Panowie, pomóżcie :)
 

pawel13992

New member
Jak widać.... minęły 4 lata... a ja dalej czekam..
Odzywam się ponownie.. Ale tym razem zdecydowanie chyba sięgnęło zenitu, powód? Koniec z partnerką, która nie zwracała uwagi ---> nowa, przed którą się boję to oznajmić.

Widzę, że dużo postów n/t Warszawy są stare.. zapytam ponownie, poszukuję sprawdzonej lub mniej prywatnej kliniki

koszt - szukam coś do 1000zł w SUMIE.

Panowie, pomóżcie :)

Hej ja robilem co prawda plastyke wedIelka tylko ale ma super opinie co do obrzezania i korekty napletka Daroisz DIwura konkretny facet i tak naprawde odrazu moze zrobic bez konsultacji wczesniejszej wszystko odrazu sie robi bez czekania pracuje we wlasnej klinice epicentrum przy moscie poniatowskiego ulica chyba franciszka ja mialem komplikacje ale z wlasnej winy :( tylko zaznaczam dopytaj sie dokladnie o higiene po i jak nim operowac dodam tez ze maja bardzo mily personel mimo ze to pielegniarki to sie wcale nie wstydzilem
 

pawel13992

New member
Hej ja robilem co prawda plastyke wedIelka tylko ale ma super opinie co do obrzezania i korekty napletka Daroisz DIwura konkretny facet i tak naprawde odrazu moze zrobic bez konsultacji wczesniejszej wszystko odrazu sie robi bez czekania pracuje we wlasnej klinice epicentrum przy moscie poniatowskiego ulica chyba franciszka ja mialem komplikacje ale z wlasnej winy :( tylko zaznaczam dopytaj sie dokladnie o higiene po i jak nim operowac dodam tez ze maja bardzo mily personel mimo ze to pielegniarki to sie wcale nie wstydzilem placilem wlasnie 1000 zl i wszystko bylo na pierwszej wizycie sciagniecie szwow po tygodniu 50 zl i finito [4/QUOTE]
 

Podobne tematy

Do góry