Fotki wędzidełka po zabiegu i niepokojąca żyła na penisie.

klakier92

New member
Witam,

Ponad 2 miesiące temu miałem robiony zabieg wydłużania wędzidełka, poniżej wrzucam fotki.
Czy lekarza dobrze naprawił mojego przyjaciela?
Pytam dlatego, że podczas zwodu nadal nie czuję się komfortowo. Napletek owszem zsuwa się ale gdy znajduję się on już w rowku za żołędnym, czuję tak jakby ucisk.
Druga sprawa to wystająca żyła na penisie. Czy taki widok to normalna sprawa? Trochę mnie to niepokoi. 

Loft

New member
Jak czujesz ucisk to idź na kontrolę i przedstaw mu swoje obawy albo idź do innego lekarza. BTW masz delikatne spodziectwo??
 

klakier92

New member
szczerze mówiąc to sam nie wiem, bo nigdy nie miałem z tego powodu żadnych problemów, na wizycie kontrolnej u urologa, lekarz o niczym takim mi nie powiedział.

Szkoda że nie działają te fotki ale czy mocno wystająca żyła na górnej części penisa jest jakimś problemem, defektem?
 

bezczel

New member
Nie, nie jest. Też mam grubą żyłę na wierzchu penisa. U mnie napletek też nie rozciąga się po całości, tylko zostaje w rowku. Jak chcę zsunąć dalej jest opór ale w niczym to nie przeszkadza. W "tych" sprawach też absolutnie nie. No chyba że Cię boli to inna para kaloszy.
 

klakier92

New member
Czyli sytuacja, w której napletek podczas wzwodu zsuwa się do rowka i tam tworzy "oponke" jest rzeczą normalną, wynikającą z urody ? Pytam dlatego, że często na filmach porno lub zdjęciach penisa, napletek rozciąga się całkowicie wzdłuż trzonu.

Druga sprawa to ta żyła, u mnie ona wygląda tak... a to trochę niepokojące, tak mi się wydaje. Ponieważ, kiedy dochodzi do erekcji, ona coraz bardziej nabrzmiewa a napletek ją uciska.

Spoczynek:


Wzwód
 

klakier92

New member
ale trzeba przyznać, że wygląda ona dość nietypowo, szkoda że nie działa zdjęcie podczas wzwodu, a tam wygląda ona gorzej...

Szczerze to nie widziałem tutaj na forum, podobnego przypadku, w którym żyła tak wystaje. Jest on podczas zwodu jakby uciskana przez zsunięty napletek i może cyrkulacja krwi jest ograniczona? dlatego ona tak nabrzmiewa?
 

bezczel

New member
Nie martw się. Taka jest uroda Twojego penisa. Moim sdaniem wszystko jest OK. U jednych żyła wystaje bardziej, a u innych mniej. Moim zdaniem nie masz powodu do obaw. Strach przed niedokrwieniem absolutnie jest nieuzasadniony.
 

klakier92

New member
a ktoś wyżej, wspomniał na temat spodziectwa w moim przypadku. Mógłbym prosić o wypowiedzi w tej sprawie. Ostatnio nawet zwróciłem uwagę na strumień moczu podczas sikania i jest on trochę rozproszony. Powinienem się udać do urologa?
 

bezczel

New member
Spodziectwo w uproszczeniu to nieprawidłowe umieszczenie ujścia cewki moczowej. Prawidłowo ujście powinno znajdować się na sczycie żołędzi prącia. Poniżej masz obrazek z wikipedii z klasyfikacją spodziectwa. Tyle mogę napisać, sprawdź czy u Ciebie jest to nieprawidłowe i jeżeli niepokoisz się nieprawidłową lokalizacja ujścia udaj się do urologa.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... as.svg.png
 

bezczel

New member
Niestety nie mam możliwości przegladania zdjęć zamieszczonych na imageshare'ingu. Rzucę okiem jak będę miał dostęp i napiszę.
 

bezczel

New member
Cóż mogę napisać po obejrzeniu zdjęć. Hmmm masz trochę niżej ujście cewki niż ja mam ale ja bym tego spodziectwem nie nazwał.
 

klakier92

New member
a warto udać się z tym do urologa? Może już trochę wymyślam, ale podczas sikania, strumień moczu mam skierowany lekko w prawo i bywa tak, że rozpryskuje się...
 

bezczel

New member
Podstawowe pytanie to czy chcesz się kroic z tego powodu? Zyles z tym tyle lat, czy sprawiało ci to aż tyle problemów? Jeżeli tak to idź ale po zdjęciach zamieszczonych na stronie Pana Perdzynskiego widzę ze to dość skomplikowana sprawa.
 

klakier92

New member
raczej chciałbym uniknąć krojenia. Ale czy Wy też macie tak, że po zakończeniu sikania, na majtkach/bokserkach pojawia Wam się mokra kropka? To normalne, że na napletku będzie trochę moczu, który wsiąknie w majtki ?
 

bezczel

New member
To raczej resztka moczu z cewki moczowej. Chyba każdy facet tak ma. Raz jest więcej, raz mniej. Zawsze staram sie wycisnąć małego po oddaniu moczu ale mimo wszystko często cos jeszcze wypływa. Taki juz nasz urok.
 
Do góry