wędzidełko? fotki, proszę o rade

krzys28

New member
witam

panowie mam do was pytanie. ponizej fotki mojego ptaka, co radzicie? wydluzenie wędzidelka czy może obrzezanie? na 1szej fotce widac fald napletka po zsunieciu, w sumie podczas stosunkow nie przeszkadza ale czasami robi sie zalupek czyli taki babel - tylko jak uzywam gumy. chociaz czasami jak mocno stoji to troche uciska wokol zoledzi.

czy samo naciecie/wydluzenie wedzidelka wystarczy?

u kogo w 3 miescie najlepiej - prywatnie.
trzeba przeciwko zoltaczce sie zaszczepic? chyba tak co?

ogolnie jak jest po zabiegu? da sie zrobic w czwartek/piatek a w poniedizalek smigac do pracy? czy nie bardzo? a seks po 4 tyg dopiero?
a masturbacja? mozna/trzeba?

Pozdrawiam
 

Stuku21

New member
Witam,
lekarzem nie jestem więc nie będę oceniał czy lepsze obrzeżenie czy wydłużenie. Widać jednak, że samo wędzidełko jest trochę za krótkie, pamiętaj że po wydłużeniu napletek lepiej się rozkłada na penisie.

Miałem robione w Gdyni, u dr Somnickiego, prywatnie. Doktor nieco małomówny, o wiele rzeczy musiałem się wypytywać, ale zabieg zrobiony bardzo dobrze.

Nie szczepiłem się przeciw niczemu. Pierwszy dzień po zabiegu jest nieciekawy, ale już tak ze 2 dni po nim to nic nie czujesz. Seks co najmniej 1,5 miesiąca, zresztą sam zobaczysz że ptak się może nie za bardzo nadawać wcześniej
 
Do góry