• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Feromony męskie

kontak

Member
Cześć. Ogólnie tyle tego szumu jest wokół feromonów. Widzialem,że wiele sklepów oferuje na sprzedaż własnie takie zapachy. NO więc mam takie pytanie. Czy któryś z panów może probował a jeśli tak to jakie oraz jakie były efekty?
Zastanawiam się nad tym aby sobie kupić i wypróbować na kobietach. Ale nie wiem za bardzo jakie, bo wybór na allegro jest spory. Czyms różnia się feromony za 30 zł a te za 300 zł?
 

enzor

Member
Jasne,że będzie różnica. To tak jakbyś kupował buty z 20 zł a buty za 200 zł. W pierwszym momencie wydaje się,że to jedno i to samo jednak jeśli chodzi o użycie to wychodzi , ze jednak jest różnica pomiędzy jednym a drugim. Nie oczekuj dobrego działania po feromonach za 20 zł. Prawdziwe feromony mają w sobie składniki pochodzenia roślinnego i syntetycznego, które naśladują prawdziwe wydzielane przez organizm hormony. Tak wiec ich cena musi być trochę wyższa. Nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia ale wypróbowałem kilka rodzajów i według mnie najlepsze były Love Desire. Ale ta droższa wersja w ciemnej butelce. W w jaśniejszej również są ok ale są trochę słabsze ( z drugiej strony jeśli nie chcesz wydawać dużej kasy a chciałbyś przetestować działanie to możesz sobie również kupić i te).
 

kontak

Member
Widziałem je i szczerze powiedziawszy to właśnie nad nimi najbardziej się zastanawiałem. Martwi mnie jednak jedno. Czy nie jest to jedynie efekt placebo i czy feromony będą działały na kobiety a nie powodowały jedynie pewność siebie u mnie.
 

enzor

Member
Nie piszę tutaj przypuszczeń, ale to co zaobserwowałem. A o działaniu feromonów upewniłem sie w wielu sytuacjach. W pracy, na randkach, na imprezie.I za każdym razem jak miałem na siebie feromony nastawienie osób w stosunku do mnie było lepsze. Dziewczyny same zagadywały i podchodziły co mi się wczesniej nie zdarzaxło ( niestety ale nie należę do najprzystojniejszych osob, chocciaż moim zdaniem nadrabiam charakterem). Rozmowa również lepiej się kleiła. Jasne,ze taki zapach nie odwali za Ciebie wszystkiego ale jako ciekawy wspomagacz to jest ok. Oczywiście w temacie wypowiada się wiele osob na forach, którego tego nie testowały ale oczywiście muszą wiedzieć swoje. Zdanie moje jest takie: trzeba przetestować i dopiero potem mówić czy działa czy nie
 

modry

Member
Musze się tutaj zgodzić z osobą powyżej. Trzeba przestestować, dobrać odpowiednią dawkę konkretnie pod siebie aby wystawić opinie. Jeśli o mnie chodzi to oprócz love&desire proponuję jeszcze sexual attraction. Nie są drogie i moim zdaniem bardzo dobre jak na pierwszy raz.
 

kontak

Member
Dzięki za odpowiedzi. Zdecydowałem się na Love&Desire ale ostatecznie w tej tańszej wersji (niebieska buteleczka). Jeśli okaże się, że działanie jest to kupię te droższe.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Męskie sprawy, czyli wyzwiska Męskie sprawy 24
G sandały męskie wojas opinie Męskie sprawy 7
O Męskie ciało Męskie sprawy 4

Podobne tematy

Do góry