• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwny problem

leszko8

New member
Witam. Mam 19 lat, odbyłem dwa zabiegi. Jeden przedłużenie wedzidelka a drugi zabieg stulejki. Mam pewne odczucie, że jest coś nie tak z moim libido, ponieważ wydaję mi się że chłopak w moim wieku powinien "kipić" testosteronem i mieć dosyć wysokie libido. Porównując mój popęd do poprzednich lat to różnica jest dosyć widoczna. Moje dzisiejsze masturbacje (te przed zabiegami też) są bardziej wymuszone. Czytałem dużo na temat niedoboru testosteronu i doszedłem do wniosku, że być może mój organizm za mało go produkuje, ponieważ objawy niedoboru tego hormonu w miarę się zgadzają z moimi. Następną sprawą, dziwną sprawą jest to, że w poprzednich miesiącach gdy miałem dziewczynę (nigdy nie uprawialem z nią seksu) gdy np siedziała na mnie i uciskala moje narządy płciowe, w szczególności jądra to później odczuwalem bardzo intensywny ból zlokalizowany w jadrach i promieniujący do tego stopnia, że odczuwalem go aż w okolicach jelit, brzucha. I tak było kilkakrotnie kiedy do niej przyjezdzalem, to wychodziłem z wielkim bólem w kroczu chociaż nic z nią konkretnego nie robiłem. Ostatnio, na jesień gdy byłem na dyskotece to tańczyłem z pewną dziewczyną, wiadomo jej pupa często ocierala się podczas tańca po moim "małym". Po tym tańcu dopadł mnie taki ból, że ledwo co chodziłem i siedziałem do końca imprezy na kanapie, z wielkim bólem w kroczu, wyraźnie zlokalizowanym w jadrach. Nie mówiłem mojemu urologowi o tym, ponieważ chciałem najpierw zrobić porządek ze stulejką i nie mieszać doktorowi w głowie innymi problemami.
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem byłeś podniecony i jądra aż prosiły się o opróżnienie. Próbowałeś po tych epizodach sobie "ulżyć"?
 

Podobne tematy

Do góry